NOVÉ MONO OČNÍ STÍNY COLOUR RUSH

 

Oblíbila jste si mono oční stíny od RIMMEL London? Líbí se vám jejich složení, ale uvítala byste změnu odstínů? Právě pro vás RIMMEL London přináší nové Mono oční stíny, které mají stejné složení, ale navíc lepší balení a novou barevnou paletu vystihující trendy současného líčení.   

 

Nové Mono oční stíny přicházejí ve dvanácti stylových barvách. Zachovaly si svou kvalitu a opět přinášejí možnost využití mokrého efektu. Díky němu můžete ze světlé barvy udělat její tmavší variantu, která vám vydrží na očích ještě déle. Stačí pouze navlhčit aplikátor a sytější odstín je na světě. Nemusíte zbytečně plýtvat místem ve své kabelce. Jedny Mono oční stíny vykouzlí hned dvě trendy barvy!

 

Ke kvalitnímu výrobku patří krásné balení. Nové Mono oční stíny od RIMMEL London tento požadavek stoprocentně splňují. Jsou balené v elegantní černé krabičce s pevně připevněným průhledným uzávěrem. Takže se již nemusíte bát, že se vám uzávěr odtrhne a stíny vysypou do kabelky.

 

Máme kvalitní stíny v elegantním obalu. Ale jakou zvolit variantu? I s tímto problémem si RIMMEL London ví rady. Stačí se podívat na stránky www.rimmel.cz, kde je pro vás kromě jiného připraven také „Průvodce barvičkami“.  Zde zadáte svou barvu vlasů, pleti a očí a jednoduše zjistíte, které barvy se hodí právě k vám.

 

Nové Mono oční stíny od RIMMEL London – trendy barvy pro každého a pro každou příležitost!

 

Orientační maloobchodní cena je 89 Kč/ 119 Sk.

Reklama