Naše jednoduché tipy vám pomohou se inspirovat a vytvořit zcela nový image. Navíc poté, co se dozvíte o trendy barvách vlasů, budete si moci odbarvit vlasy i doma - některé barvicí techníky jsou velmi jednoduché a nevyžadují žádné profesionální dovednosti. Nejlepší barvy na vlasy pro tento účel najdete na webových stránkách MAKEUP zde https://makeup.cz/categorys/22813/.

blobid0.jpg
Foto: pixabay.com

Dirty Brunette je zcela nové módní barvení roku 2023. Kontrastní a zároveň velmi harmonická barvicí technika, pomocí které lze vytvořit na vlasech nádherný přechod mezi hnědými a blond odstíny. Tento typ barvení je vhodný pro slečny, které se nemohou rozhodnout, zda chtějí být brunetky nebo blondýnky. V tom případě je to zlatá střední cesta!

V roce 2023 jsou zrzavé vlasy znovu v módě. Nejoblíbenější bude měděně hnědý odstín - světlejší nebo tmavší - je to na vás! Doporučujeme si vybrat ten, který se dokonale hodí k tónu vaší pleti a dokáže osvěžit celkový vzhled. Měděně hnědá je letos bez nadsázky nejkrásnější barva vlasů.

  • Nejlepší barvy na vlasy v měděných odstínech: Fanola Colouring Cream a Matrix Socolor Beauty

Další trendy barvou vlasů 2023 je karamelová blond. Zůstává na vrcholu popularity už po několik sezón v řadě. Jedná se o univerzální barvu vlasů, která sluší téměř všem ženám a právě proto si letos zaslouží zvláštní pozornost. Hlavním tajemstvím tohoto barvení je dokonalá rovnováha mezi studenými a teplými odstíny. Taková přirozená světlejší barva vlasů bude darem z nebes pro ty, které dlouho snily o zesvětlení vlasů, ale nejsou připraveny na kardinální změny.


Technika barvení vlasů, která rozhodně zaujme každou dámu je konturování obličeje pomocí odstínu vlasů. Ano-ano! Je to nová interpretace již známé techniky “money-piece”. Podstata však zůstala stejná: zvýrazňujeme pramínky lemující obličej. Hlavním rozdílem mezi “konturováním” a “money-piece” je sytost odstínů. V nové interpretaci by měl být kontrast mezi hlavní barvou vlasů a barvou zesvětlených pramínků kolem obličeje minimální. Tato technika pomůže vizuálně zúžit obličej a zvýraznit vaše přednosti. Po takovém částečném zesvětlení bude mnohem snadnější udržet vlasy v hezkém stavu.

v1.jpg
Foto: pixabay.com

  • Nejlepší barva na vlasy z drogerie: L'Oreal Paris Casting Creme Gloss

Pokud chcete vypadat mladší, pak také máme pro vás dobrý nápad! Nejúspěšnější a nejlepší možností v tomto ohledu bude módní barvení 2023 s úžasným názvem „Polibek slunce“. Slunečné a zlaté odstíny budou jedním z hlavních trendů jara a léta, protože odráží světlo, dodávají pleti přirozený lesk a dokonce vizuálně omlazují.

Před dvaceti lety byl mahagonový odstín velmi populární. Tuto barvu na vlasy upředňostnovaly nejen dámy středního věku, ale i mladé dívky. Nyní zájem o tento odstín také aktivně roste. Osvěžuje obličej a dodává vzhledu zvláštní šmrnc! Velmi dobře bude vypadat na středně dlouhých vlasech.

  • Nejlepší barva na vlasy v odstínu mahagon: Schwarzkopf Professional Igora Vibrance Tone On Tone

Odstín višňová čokoláda se dokonale hodí pro brunetky, které chtějí dodat do života trochu barev. Vlasy budou vypadat silnější, zdravější a hustší. Tento odstín je vhodný pro dlouhé i krátké vlasy a vydrží mnohem déle, protože není tak náchylná k vymývání. Odborníci doporučují používat speciální pečující přípravky pro brunetky nebo také šampon nebo balzám pro zrzky.