ds

„Je ti teplo, děvče?“ zeptal se Mrazík Nastěnky, která zalhala, že jí teplo je, ač nebylo. Kdyby ovšem na sobě měla pletené zimní doplňky, klamat by nemusela. Šály, čepice, nákrčníky, rukavice jsou nepostradatelným pomocníkem v chladných dnech. Dokážou hezky zahřát a navíc jsou velmi trendy.

sd
Z kolekce: www.capo-cepice.cz

Pletené doplňky se vyskytují v módě už pěkně dlouho. Schválně, vzpomeňte si na své mládí, kdy na vás maminka navlékala tolik nechtěnou čepici. Ovšem, co se týče čepic, šál a rukavic, nikdy nebyly více trendy, než je tomu právě nyní. Všude v obchodech tak můžete narazit na širokou škálu těchto k zimě patřících doplňků.

Když ještě zůstaneme u toho, co právě teď nejvíce „frčí“, jsou to rozhodně čepice s bambulí, ať už s vlněnou či kožešinovou. Šálu si zase pořiďte, co možná největší. Ideálně takovou, co má hodně široká oka. V posledních letech se také velké přízně těší tzv. tunely. Jedná se vlastně o šálu bez konců, takový mohutný rolák bez trička :-), který jen přetáhnete přes hlavu. Pokud doma máte klapky na uši, nebojte se je vytáhnout, teď je totiž ten správný čas.

Podívejte se do naší fotogalerie na ty nejkrásnější pletené kousky.

Čtěte také:

Reklama