5ce5549469ba5panove.jpg

Vojta Drahokoupil: Jsem spíš na přirozenost. Ale když už nějaký nehty, tak taková ta francouzská jemná manikúra, ta mě baví. Ale nějaký obrovský drápy, to mi přijde zbytečný. Co se týče umělého obočí, řas, to vůbec. Já miluju přirozený ženy. A tím neříkám chlupatý a smradlavý, ale normální, který se o sebe staraj a nic umělýho na sebe nepotřebujou. Já si myslím, že to nepřidá vůbec ničemu a naopak to odpudí.
 
David Gránský: To se mi nelíbí! To vytetovaný obočí není hezký, nemůžu si pomoct. I když je pravda, že je to poznat třeba první týden a pak už to není vidět. Ale viděl jsem to začerstva a to fakt není hezký. U umělých řas záleží na tom, jaké. Moje přítelkyně je chvíli měla, ale ona si je nechala udělat, asi to bylo levnější, a to lepidlo jí úplně zničilo tu kůži na tom víčku a začaly jí vypadávat její řasy. Fakt to nebylo kvalitně udělaný. Takže záleží, jak to vypadá. Nejlepší je, když to není poznat, je to jen jemný. Každopádně jsem za tu přirozenost. I co se týče líčení! Taky se mi nelíbí umělý a špičatý nehty. Jsou to takový ježibabí drápy! Ale třeba takový ten zapékací lak, to mi nevadí.

Pavel Callta: Dávám přednost přirozenosti. Nemám rád umělé řasy, vlasy, obočí ani nic. Kdyby si moje holka chtěla udělat umělý cokoliv a trvala by na tom, tak bych to asi toleroval, když by se cítila lépe. Ale snažil bych se jí to rozmluvit, protože se mi obecně nic umělého nelíbí.

Jakub Štěpán: Osobně preferuji přirozenost, ale spíš záleží, v čem se která dáma cítí dobře. Jsem rád, že tyto starosti nemusím řešit.

Reklama