m

Léto se nezadržitelně blíží ke konci, ale naštěstí jenom podle data v kalendáři. Počasí nám stále přeje a my si můžeme užívat letního oblečení, které ledacos odhaluje. Třeba ramena.

Na rozdíl od jiných partií jsou holá ramena neskutečně sexy a přitom vypadají cudně.  

Ale kdo si je může vlastně dovolit?

Je to trend výhradně pro mladé? Kdy už bychom si měly říct, že už na to nemáme? I takové otázky padly ve chvíli, kdy jsem na poradě navrhla toto téma. Ano, bývaly doby, kdy byla holá ramena a záda společensky nepřijatelná a směla se ukázat jen u večerních šatů. Psala jsem o tom i v tomto článku ZDE.

Dokonce jsem si vzpomněla na francouzskou herečku Katherine Deneuve, která prohlásila, že dáma po čtyřicítce už neukazuje holé paže. I s tímto názorem bych polemizovala. Čtyřicetiletá, nebo dokonce padesátiletá žena může vypadat skvěle, mít pevnou postavu a krásnou pleť, tak proč by se zahalovala?

Nespatřuji v tom nic vulgárního.

Pokud máte hladkou kůži a můžete si dovolit podprsenku bez ramínek, klidně svá ramena ukažte, i když vám není zrovna dvacet.

Důležitý je váš pocit a vaše soudnost

Pokud chcete mít jistotu, že na odhalená ramena ještě máte, zkuste se na sebe podívat ze všech stran pomocí dvou zrcadel.

Nemáte „velbloudí“ lokty, plandavé tricepsy nebo povadlou kůži? Jsou-li vaše odpovědi záporné, klidně si vezměte top, nebo blůzku s odhalenými rameny. Pokud odpovíte kladně, záleží už jen na vaší odvaze občas sklidit kritický pohled, nebo zaslechnout poznámku o diblících.

Jestli vás ani to neodradí, pak se podívejte do naší fotogalerie a inspirujte se.

Foto: facebook street style

Čtěte také:

 

Reklama