To se lehce řekne ideál ženské krásy… ale už ho někdo ve své podstatě vystihl? Ženy chtějí být dokonalé pro muže a muži zas tvrdí, že se jim líbí ženy takové, jaké jsou. Upřednostňují zkrátka přírodní vzhled.  Ovšem i ten se může z pohledu ženy, muže i módního diktátu lišit.

 

Může nám však někdo určovat, co je ideální, jak máme vypadat, chceme-li být in? Pokud ve vás představa léta a plavek už dopředu budí hrůzu tortury nekonečného procesu depilování a odstraňování chloupků, zpozorněte.

Vrací se doba chlupatá!

Letošní léto, na protest proti zažitým normám, bude trendy neoholené podpaží, nohy, zkrátka chlupům bude dovoleno růst a zůstat tam, kde jsou.

chlupy

Některé ženy se teprve neoholené cítí přirozeně a samy sebou.

chlupa

 

Já osobně zastávám trend hedvábně hladké pokožky bez chloupků. Za ty roky boje za „ani jeden chlup“ mám na své straně několik ověřených, spolehlivých pomocníků, s nimi je to mnohem lehčí zvládnout. Navíc jsem si zvykla nerozlišovat letní a zimní období, o pokožku pečuji celoročně a chloupky, dá se říct, rezignovaly. Problém však vidím v tom, kdybych měla partnera, kterému se chlupatý trend líbí a vyžadoval by, abych se mu, co se chlupů týče, přizpůsobila.

 

 

 

 

Zdroj foto: Facebook

Reklama