m

Aprílové počasí nás jen tak neopustí. Sluníčko a příjemné teploty může vystřídat déšť, nebo dokonce kroupy. A s tím je třeba počítat při výběru oblečení. Nejlepší volbou budou lehké jarní kabáty, trendy parky nebo lehké jarní bundy.

Po krásných slunečných dnech má opět přijít ochlazení, ale nebojte se, na teplé zimní kabáty už to nebude. Nechte je spát ve skříni a vybavte se něčím lehčím, svěžejším a variabilnějším. Ano, i vy ženy, krev a mlíko. Máme pro vás tři tipy z Big and Beautiful, z nichž si určitě vyberete. I když máte nějaké kilo navíc.  

Který model bude nejvíc slušet právě vám?

Trenčkot je klasika, která sluší všem.

Štíhlým, baculatějším i těm korpulentním, takže nemůžete sáhnout vedle. Modely z Big and Beautiful jsou velmi elegantní, jednoduchého střihu a mírně projmuté, což ubírá kila. Jako většina trenčkotů je opatřen páskem, takže je jen na vás, zda zdůrazníte pasovou linii, či nikoliv. Pokud máte postavu tvaru hrušky nebo kytary, klidně pásek utáhněte!

K čemu trenčkot nosit?

I v tom je nepřekonatelný, protože má široké využití: Můžete ho vzít k šatům, sukni, elegantním kalhotám, ale i k džínsům a vždycky budete šik.


Parka je kouskem, který už dávno zdomácněl i v dámském šatníku, i když pochází z vojenské výstroje. Poslední roky se opět těší velké oblibě a rády ho nosí ženy, které milují pohodlí a neformální styl.

Komu sluší?

Není snad typ postavy, který by nemohl parku nosit. Jen je třeba zvážit, zda utáhnout stahovací šňůrku v pase, nebo ji nechat volnou. To určuje tvar a zdůrazňuje vaše proporce. Máte-li postavu ve tvaru přesýpacích hodin, klidně na to upozorněte. Ale pozor, nikdy neutahujte na doraz, jen lehce naznačte… jinak byste vypadala jako sněhulák.  

K čemu ji nosit? I v tomto případě máte dost možností. Spíš záleží na citu a odvaze. Některá bude volit spíš sportovnější oblečení, jiná si troufne na kombinaci parky s ženštějšími prvky. Chce to trochu zkušeností, ale ohlas bude zaručen.


Jarní bundy v pastelových barvách si můžete dovolit i vy, ale hlídejte si, kde končí spodní lem.

Pokud jste si doposud myslely, že to není nic pro vás, tak modely z Big and Beautiful vás vyvedou z omylu. I ženy, které nosí větší velikosti, si je můžou dovolit.

Komu bude slušet?

V případě zkrácené bundy je třeba myslet na horizontální linii. Délka bundy končí většinou pod pasem, takže bude slušet hlavně ženám, které sice nemají štíhlý pas, ale zato se mohou pochlubit útlými boky a dlouhýma nohama.

K čemu ji nosit?

Bundičku můžete vzít přes vzorované šaty s úzkou i rozevlátou sukní, ale i k úzkým džínám.

Ve fotogalerii najdete ukázky jednotlivých typů jarních bund a kabátů.

V butiku Big and Beautiful najdete mnohem širší sortiment.

Máte velikost 42-60 a chcete vypadat šik? Pak pro vás máme nabídku salonu pro boubelky Big and Beautiful www.storexxl.cz, se kterým spolupracujeme a seznamujeme vás s tipy na módu pro ženy, které mají plnější tvary.

Foto: Big and Beautiful

 Čtěte naše články:

Reklama