Dobrý den!
Jedni nechávají všechno náhodě a případné úspěchy či krize svádějí na osud. Druzí svůj život položili do rukou božích, a za vše děkují Pánu Bohu. A třetí skupina čte horoskopy.
Jako moje kamarádka Střelec, která si před léty z velké lásky vzala počínajícího opilečka Vodnáře. Museli se vzít nejen proto, že se jim do devíti měsíců narodila dcera Vážka, ale podle slov mé kamarádky to měli dávno psáno ve hvězdách.
Za pár let rozšířili rodinku o malou Vodnářku, a rodina všechny radosti i krize překonávala díky dennímu studiu zvěrokruhu paní domu. Z opilečka se stával opilec, který propil i poslední peníze na účtě. Kamarádka Střelkyně vždy trefně odpověděla. Musel se opít, protože ráno četla pro vodnáře špatný den. Špatný je pro notorické opilce opití. Že cestou přišel o všechny peníze z výplaty? Takoví oni vodnáři prostě jsou. Podle ní a jejích výčtů.
Její čerstvě rozvedená sousedka ve znamení Berana opustila v rozvodové síni nikoliv podle mého osla, ale Býka proto, že ti dva se neměli brát. O aspektu těch dvou znamení četla úžasná Střelkyně už dávno, ale před svatbou jim šla gratulovat a přát šťastné manželství.
Babička z maminčiny strany žila do dlouhých pětadevadesáti let, protože byla narozena v ascendentu Raka ročníku bla bla bla. Hodinu narození sice nevěděla, také jak by mohla. Důležité je, že věděla, proč žila tak dlouho.
Spolu si rozumíme dobře proto, neboť ona je, jak stále opakuji, trefná a přímá střelkyně, a já rozporuplná, provokující Blíženkyně. Umíme najít kompromis a vyjít si vstříc. Tak vychází její průřez naším vztahem v magickém horoskopu, který čte s ranní kávičkou.
Ve skutečném životě jí máloco vyjde, a jen díky horoskopům umí brát život jaký je. Všechno, co jí nevychází, už je předem napsané. I kousek té její radosti tam je někde v koutku natištěné stránky schovaný.
Nečtu horoskopy, nemodlím se, ale věřím na osud. Napadá mě, že to bude tím, že jsem ten Blíženec.

Krásný začátek týdne přeje všem
                                                        
Maca.M.
Milá Maco.M.,
vaše přítelkyně je přesný příklad toho, jak z horoskopů (s prominutím) zblbnout. Tím se jí nechci dotknout, spíš ji lituji.
Reklama