Světová topmodelka a módní ikona Kate Mossová představí svoji novou módní kolekci i v Česku. Pokud máte ráda třásně a hippie módu, určitě si přijdete na své a máte se na co těšit

 Když jsem poprvé uviděla image fotky nové kolekce Kate Mossové, sedla jsem si (s prominutím) na zadek. Jeden kousek hezčí než druhý. Už na první pohled bylo zřejmé, kde se Kate inspirovala. Kolekci vévodí etno vzory, krajka, transparentní materiály a hlavně třásně. Jako by se vrátila zpět v čase do doby kabaretů a opulentních večírků dvacátých a třicátých let. Ale i do romantické éry hippie s květinovými vzory, proplétanými detaily, výšivkami a třásněmi.

Kate Moss má úžasný dar vdechnout svým modelům ženskost, nikoliv však prvoplánovou a lacinou. Její modely mají sex-appeal, zdůrazňují ženské křivky, ale nikdy nepůsobí lacině.

Snad proto svými originálními módními kolekcemi ovlivnila miliony žen na celém světě. Odstartovala řadu módních trendů, například baleríny, boty od Vivienne Westwood,  superkrátké džíny nebo oblečení se zvířecími vzory.

Čtěte také:

 

Reklama