Poslední dobou jsem samý trapas, tak se o dva podělím. 

Jednou jsem byla u lékaře, byla tam spousta lidí a já neměla tolik času, protože jsem šla na pracovní pohovor. Po tom, co jsem se dostala díky bohu na řadu já a díky bohu jsem odcházela z ordinace, pospíchala jsem na autobus. Do firmy, kde se měl pohovor konat, jsem se dostala naštěstí včas. Když mě vyzval pan ředitel, abych vešla, opravdu divně si mě prohlédl a jeho pohled směřoval na mé nohy. Já blbec jsem si zapomněla sundat návleky! Jsem si říkala, že po mě lidi nějak divně koukají…

No a pár dní na to jsem šla se svým mužem na nákup do Hypernovy. Chtěla jsem si koupit také barvu na vlasy. Vybrala jsem si 2 mé favoritky. Zamyšleně jsem šla s barvami v ruce za svým mužem a při tom jsem si četla složení. Ještě hledíc do popisků na krabičce mu říkám: „Musíš mi poradit. Buď tu, nebo tu. Hlavně abych v tom nevypadala jako idiot. Obě barvy jsem si přiložila vedle hlavy k vlasům, aby mi teda poradil, co mi víc bude slušet a zjistila jsem, že mluvím na úplně cizího chlapa! Koukal na mě docela pobaveně. Mého chlapáka nebavilo mé zdlouhavé vybírání, a tak poodešel o kousek dál k autopotřebám. Pak mi povídá: „Cos to s ním řešila?“ Od té doby si dávám pozor, na koho mluvím.


Autorka se také trapně nepodepsala, takže trapně nic nevyhraje a máme tu dalšího favorita. Tentokrát obrazového. Viděli jste někdy trapnější rozvrh dne?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Trapné je, že denní rozvrh přišel také bez podpisu. Nu což. Nevyhraje, nevyhraje tu zázračnou výhru.

Trapné trapasy posílejte na tento e-mail: TRAPAS

Možná vyhrajete nejtrapnější výhru. A možná ne.
Za chvíli další trapasy....
Reklama