64dca39de089dobrazek.png
Foto: Shutterstock

Řekl mi, že na víc už nemám, nevěří Martina (34)

Nejhorší pokus o svádění se mi přihodil na svatbě mého bratrance. Pořád tam po mně pokukoval jeho kamarád. Odhadem tak čtyřicetiletý týpek, který zoufale potřeboval ženskou. Snažila jsem se mu vyhýbat. Přestože jsem ani já neměla partnera, on zdaleka nebyl můj typ. On se ale nedal, byl vytrvalý. Nakonec mě udolal alespoň na jeden tanec. Zželelo se mi ho. Ale za dobrý skutek přišel trest. Ten trouba mi začal vykládat, jak už mám nejvyšší čas na děti a rodinu, že mi ujede vlak. Ale s ním prý mám šanci všechno dohnat, tak ať neváhám zbytečně dlouho. Korunu tomu nasadil ještě výrokem, že na víc stejně nemám, protože už taky nejsem žádný „křupavý salátek“, takže nemám čekat na prince z pohádky, ale vážit si, že on o mě má zájem. Nedotancovali jsme, měla jsem co dělat, abych mu jednu neubalila. Nedivím se, že je ještě sám. Zřejmě i dlouho bude.

Rozdával holkám lístečky, kroutí hlavou Magda (22)

Asi nejdivnější způsob, jakým se mě někdo pokoušel sbalit, měl pan lístečkář. Byl to takový vyčouhlý, asi dvacetiletý klučina, na první pohled dost nesmělý. Myslím si, že by nikdy v životě žádnou holku neoslovil. A tak našel způsob, jak na to. Postával před metrem, a když jsem procházela kolem, vecpal mi do ruky lísteček. Když jsem se po pár krocích nenápadně otočila, podával ho i nějaké jiné holčině, co šla kus za mnou. A co na něm stálo? „Líbíš se mi. Jestli i já tobě, napiš mi.“ A k tomu telefonní číslo. Netuším, jestli mu někdy některá odpověděla, ale mně to přišlo dost zoufalý!

Ukazoval mi v kanceláři svaly, směje se Patricie (37)

Nejtrapnější ze všech byl můj kolega v nové práci. Od začátku bylo vidět, že se mu líbím. Předváděl se, machroval, a když jsme jednou zůstali v kanceláři sami, abychom dotáhli projekt, přišla scéna jako z filmu. Polil si košili, samozřejmě nedopatřením, ha ha. Tak si ji sundal a producíroval se přede mnou polonahý. A jak se předváděl, abych nepřehlédla ani jeden sval na jeho vymakané hrudi! Ach jo. Netušil, že na tohle já absolutně nezabírám, přišel mi spíš směšný.

Zpíval mi přede všemi serenádu, obrací oči v sloup Irena (29)

Pořádně trapná chvíle tohohle druhu se mi přihodila na dovolené, kam jsem jela s kamarádkou. Neustále mě tam obletoval obtloustlý Němec. Bylo mi to až nepříjemné, jakou měl výdrž, jak se vnucoval. Všechno završil výstupem na posledním tanečním večeru. Notně posílený alkoholem si vypůjčil od jednoho z hudebníků kytaru. Přišel až k našemu stolu, poklekl přede mnou a spustil nějakou milostnou serenádu. Bylo mi trapně, červená až za ušima jsem pak utekla na pokoj. Ještě že jsme druhý den odjížděli, každý jiným autobusem!

Svou náklonost na mě doslova vyhodil, je zhnusená Sandra (23)

S partou přátel jsme byli na vesnické tancovačce a pár stolů od nás posedával takový nemastný, neslaný týpek, který na mě pořád nesměle zíral. S nikým se moc nebavil, netancoval, jen pil jedno pivo za druhým. Kolem půlnoci se konečně zvedl a namířil si to rovnou ke mně. No, rovnou je silné slovo. Sotva šel, motal se, porazil při tom pár židlí. Když přede mnou stanul, vyšlo z něj jen „mohl bych“ a pak mě pozvracel. Komplet! Moji přátelé se smíchy váleli pod stolem a já utekla na chatu převléknout se. Nakonec jsem se ale už nevrátila, tahle potupa stačila. Nejhorší zážitek ever!

Zdroj informací: respondentky redakce

Čtěte také:

Reklama