trencle

Každé léto jsme jezdili na chatu, kde jsme byli skvělá parta. Byli jsme taková věková směska a za největší vzor nám byl kamarád Jirka, který byl o pět let starší, sportoval a posiloval - no, prostě takový náš chatový Jean Claude Van Damme. A samozřejmě měl oproti nám ostatním i bohaté zkušenosti se ženami - tedy alespoň v našich očích.

V té době nebyl, co se týká mužského spodního prádla, zrovna velký výběr. Trenýrky, nebo slipy. Z nějakého důvodu nám maminky pořizovaly právě a pouze trenýrky typické kostičkované konfekce, prostě děs.

Když selže tatínek

Náš tatínek nebyl zrovna dvakrát hovorný, co se týče oblasti sexu. Když bylo bratrovi patnáct, sedl si k němu, dal mu příručku ROH, kde bylo popsáno několik poloh, a řekl jen: „Hele, asi sis všiml, že mezi klukama a holkama je rozdíl. No, nevim, jak ti to vysvětlit, tak si to tady přečti.“

Příručka byla zajímavá, ale trochu sterilní. Ještě, že jsme měli Jirku. Jirka byl i za onoho režimu schopen sehnat zakázané filmy, ve kterých se člověk dozvěděl užitečnější informace. Krom toho neměl problém nám normálně vysvětlit, o co při sexu jde - vlastně se asi i docela rád vychloubal.

A jak to souvisí s dnešním tématem: Spodní prádlo?

Nikdy nezapomenu na jeho nesmrtelnou radu, která je dnes, v době velkého výběru, už sice přežitá, ale zasvěcení pamětníci pochopí. „Když pudeš na první rande, kup si bílý slipy. Není nic trapnějšího než se před holkou slíknout do trenek.“

Happy End

Tuhle radu jsem nepodcenil a za mnoho let, kdy k tomu prvnímu vážnému rande došlo, dopadlo všechno na jedničku.

Téma dne

Pište mi i vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

Reklama