Zdravím milé ženy-in!

Rozhodla jsem se k dnešnímu tématu také přispět, vzpomněla jsem si, jak jsem se seznámila se svým současným přítelem, jsme spolu jako pár 3 roky, ale známe se déle.

Seznámili jsme se na schůzce naslepo. Já přišla za zvědavosti, on s tím, že se se mnou chce vyspat (to mi ovšem řekl až po nějaké době vztahu), což mu nevyšlo, ale stali se z nás kamarádi, tady půl ruku od seznámení z nás byli ,,kamarádi", jiskřilo to, ale nic nebylo. Po půl roce jsme spolu začali chodit, ale milovali jsme se až po osmi a půl měsíci vztahu.

On by chtěl i dřív, ale já měla tak trochu strach, vyspím se s ním dřív a pak mi hned uteče, a to jsem nechtěla. Nebylo snadné mu odolat, ale nasadila jsem všechny jiné metody a chvíli to vydrželo. Ale pak už to bylo moc, chtěli jsme to oba natolik, že naše první milování bylo nezapomenutelné, něžné a vášnivé zároveň, plné touhy a neskutečné vášně, a tak dlouhé :o) Stálo za to chvilku ho trápit.

Vlastně i díky tomu jsme pořád spolu, vážně si myslím že kdybych se s ním vyspala mnohem dřív, nebylo by to takové, jaké je to teď. Je pravda, že jsem ho držela zkrátka, sečteno asi 13 měsíců (počítám od seznámení), ale nelituji, ani on ne.

Měl vztahy i na jednu noc, ale nejdéle mu žena odolávala 2 měsíce, a pak na to vlítli. A pak potkal mě, já ho ,,trápila" 13 měsíců a udělala jsem dobře.

Netvrdím, že čím déle ,,ho budete trápit", tím to bude lepší, to rozhodně ne. Jen počkat. U každého muže je to jiné a reaguje jinak, ale pokud ho milujete, vycítíte, jestli už je ten správný čas :o)

Rozhodně jsem proti tomu vyspat se s ním na prvním rande, to ne! A rozhodně ne bez lásky!

Helena


Děkujeme za pěkný a zajímavý příspěvek.

Co si o tom myslíte Vy, ženy-in? Je podle Vás dobré ho chvíli potrápit? Odkládala jste někdy první sex proto, aby si o Vás muž nemyslel, že jste "rozhoďnožka" a víc si Vás vážil? Nebo Vám naopak nějaký utekl, protože jste mu "nedala"? A trápil takhle někdy nějaký chlap Vás - že by odkládal sex, když Vy už jste chtěla?

Podělte se s námi o své příběhy na redakce@zena-in.cz!

Reklama