Věnujte pozornost této výzvě pro pacienty s atopickým ekzémem. Hledáme dobrovolníky s atopickou dermatitidou.

Atopická dermatitida (AD) je chronické, recidivující, zánětlivé, svědivé kožní onemocnění, které postihuje až 25 % dětí a 2 až 3 % dospělých.

Společnost Synexus nyní provádí 3. fázi výzkumné studie, která bude testovat účinnost hodnoceného krému pro osoby s diagnózou atopické dermatitidy. 

Pokud máte zájem, musíte:

  • Být ve věku 12 let až 18 let
  • Mít diagnostikovanou AD (nejméně 2 roky)

Pokud splňujete podmínky a zúčastníte se této výzkumné studie, můžete získat následující:

  • Zdarma hodnocený krém
  • Zdarma péči lékaře společnosti Synexus související s touto studií
  • Cestovní náhrady

Než přijde lék na trh, mohou jej vyzkoušet pacienti, kteří se zapojí do klinické studie.

Nyní máte tuto možnost I vy, pokud máte výše popsané zdravotní problémy.

Cesta každého léku začíná v laboratořích, pokračuje testy na zvířatech a po dlouhém výzkumu se léčivé přípravky, které vědci a lékaři prokázali jako dostatečně bezpečné a účinné, zařadí do klinické studie – do té se dobrovolně zapojí pacienti s onemocněním, které nový lék léčí. Mají tak možnost mít novou moderní léčbu, která teprve přijde na trh.

Do klinických studií se zapojují desítky, stovky a tisíce pacientů z celého světa, výsledky většinou dokazují, že nový lék je lepší než dosud standardně používané léky. Nejčastější klinické studie realizované na klinice Synexus jsou v tzv. třetí, poslední neboli předregistrační fázi. Jedná se tedy o velké mezinárodní studie, kde se srovnává účinnost vyvíjeného léku s léčbou běžně dostupnou. V České republice se každoročně účastní klinických studií stovky až tisíce pacientů.

Klinické studie jsou šancí, jak se dostat k moderní, nadějné léčbě o několik let dříve, než začne být lék běžně používán.

Zavolejte a objednejte se u nás (denně mezi 8 – 16 hod) na telefonu 225 666 111 nebo nám napište na email: klinikapraha@synexus.com a my Vám zavoláme zpět.

Nezapomeňte na vaše heslo: zena-in, ať víme, kde jste se o nás dočetli.

Databázi všech probíhajících klinických studií v rámci České republiky nabízí Státní ústav pro kontrolu léčiv (www.olecich.cz), najdete zde také pracoviště, kde dané klinické studie probíhají.


   

Reklama