Vůně domova. Vůně, se kterou si spojujete svou domácnost, místo, kde se cítíte v bezpečí. Vůně je to, co je pro nás příjemné, vyvolává pocit pohody. Někdy se ale bohužel v naší domácnosti vyskytnou pachy, které až tak příjemné nejsou. A nepříjemné jsou zejména pachy z odpadů.

 

Pokud vás tyto nepříjemné situace také trápí, pak vás chceme seznámit s vysoce účinným prostředkem, který pachy zlikviduje a zároveň zatočí s bakteriemi, které jej způsobují.

 

WC Net Žrout zápachu z odpadu je jediným produktem na trhu, který řeší problém zápachu z domácích odpadů. Potíže se zápachem z kuchyňských a koupelnových trubek zná mnoho domácností, dosud však na trhu nebyl tak široce znám produkt,  který by byl používán cíleně a především proti zápachu. Od ledna 2006 se v obchodech objeví Žrout zápachu z odpadu, který byl vyvinut právě na to, aby domácnosti zbavoval nepříjemných pachů, linoucích se z dřezů, van a umyvadel.  

 

Je běžné, že se nečistoty, jako třeba mýdlový kal nebo zbytky jídla, postupně usazují na povrchu kuchyňských a koupelnových odpadových trubek. Usazeniny se postupně zvětšují a stále více narušují průchodnost vody, což vede k ucpávání odpadu a k nepříjemnému zápachu. Správným používáním WC NET Žrouta zápachu z odpadu je možné se tohoto problému jednou provždy zbavit.

 

WC NET Žrout zápachu z odpadu je biologický přípravek založený na výběrově adaptovaných bakteriích, které úspěšně bojují proti vytváření usazenin a zároveň zabraňují fermentačnímu, kvasícímu procesu, který je příčinou nepříjemného zápachu. Tyto bakterie, aplikované do trubek prostřednictvím Žrouta zápachu z odpadu, působí přímo na usazený povlak, který biologicky rozloží. Postupně odbourávají i zbytky bakterií, které způsobovaly nepříjemný zápach.

 

Pokud se WC NET Žrout zápachu z odpadu používá pravidelně, zůstávají odpadové trubky v kuchyni nebo v koupelně vždy plně funkční. Žrout zápachu u odpadu je vysoce účinný a všestranný produkt –- odstraňuje zápach, linoucí se z odpadů, a zároveň preventivně působí proti ucpávání. Je proto obzvlášť vhodný na odpady a trubky v kuchyni a v koupelně (umyvadlo, vana, bidet a sprcha), nehodí se tam, kde je příčinou neprůchodnosti odpadu vodní kámen. 

 

Jak už napovídá název produktu, je Žrout zápachu z odpadu určen na likvidaci zápachu, nikoli na použití v případě, kdy jsou trubky už ucpané. Žrout odstraňuje zápach během několika sekund a zabraňuje jeho návratu - při pravidelném používání odstraňuje organické usazeniny, které ho způsobují, a navíc působí jako prevence proti ucpání.

 

Doporučená prodejní cena jednoho balení o objemu 1 000 ml je 199 Kč.

Reklama