Každý z nás někdy řešil vši. Ať už je přinesly děti ze školy, nebo jste k nim přišli třeba na dovolené...

„Co se drbeš?“
„Ale nic.“
„Tak se nedrbej.“
„Když mě děsně svědí hlava, mami...“
„Ukaž... ježišmarjá, táto, kluk přitáhl vši!“

Podobná scénka se určitě odehrála někdy i u vás doma. Zbavit se těchto malých mršek není vůbec jednoduché, vlastně nebývalo. Na český trh totiž přichází přípravek Paranit, který slibuje hotovou revoluci v boji proti vším a hnidám!

PARANIT

Paranit sprejRychle, bezpečně a bez kompromisů - tak řeší problémy s vešmi a hnidami Paranit sprej. A právě Paranit, nejprodávanější značka produktů proti vším na evropském trhu, je nyní k dostání také v našich lékárnách!

Paranit pomáhá rychle a bez chemických insekticidů

Paranit sprej je jediný zdravotnický prostředek s klinicky prokázanou účinností za 15 minut. Je přitom maximálně šetrný k citlivé dětské pokožce. Neobsahuje totiž chemické insekticidy, ale patentovanou přírodní recepturu s kokosovým a anýzovým olejem. Ta vši jednoduše udusí. Vši se tak nestávají rezistentními, jak tomu bývá u některých přípravků s chemickými insekticidy.
Paranit příjemně voní po lékořici a obsahuje také olej ylang-ylang, který zmírňuje podráždění vlasové pokožky způsobené škrábáním.

Použití Paranitu je jednoduché a účinné

Jedno balení obsahuje přípravek ve spreji (60 ml) pro snadnou aplikaci, speciální hřeben na vyčesání mrtvých vší i hnid a příbalový leták s jednoduchým návodem, jak správně postupovat.
Paranit sprej vás zkrátka zbaví vší rychle, účinně a bez chemických insekticidů. Přípravek zakoupíte v lékárně.

  • Doporučená cena pro ČR: 382 Kč
  • Výhradní distributor: ALTERMED CORPORATION a.s., www.altermed.eu

Školní rok se blíží mílovými kroky, proto by sprej Paranit neměl chybět v žádné lékárničce. Už jste si ho pořídila?

Reklama