Vráskám, jako běžnému projevu stárnoucí pleti, se nikdo z nás nevyhne. Některé vrásky ale vznikají nejen přičiněním času. Tzv. vějířkovité vrásky, které mohou vznikat mnohem dříve, jsou způsobeny naší mimikou. Jak mluvíme, gestikulujeme, usmíváme se nebo se mračíme, pohyby obličejových svalů působí na vytváření těchto speciálních vrásek a rýh.

 

Krásný úsměv a vrásky u očí a úst mohou ostatním připadat roztomilé, mnohým z nás ale vadí stejně jako jakékoliv vrásky.

 

Pokud se i vy s těmito vráskami trápíte, možná bychom pro vás měli pomoc. Naším tipem je nová řada pleťové kosmetiky Avon napomáhá vyhlazovat tyto vrásky a posiluje oslabenou pleť. Vyzkoušejte korektor vějířkovitých vrásek Anew Clinical.

Krok 1 – šetrný peeling

Napomáhá odstranit odumřelé buňky, připravuje pleť na další působení krému. Používejte 3x týdně. Vytlačte peeling a vmasírujte ho pomocí aplikátoru do oblasti vějířkovitých vrásek po dobu 1 minuty. Poté setřete vlhkým tamponem.

Krok 2 – vyhlazení vrásek

Krém na vyhlazení vrásek díky technologii FortiFill napomáhá vyhlazování vrásek do hloubky a posiluje oslabenou pleť v oblasti vějířkovitých vrásek. Každé ráno a večer naneste množství přibližně o velikosti hrášku do oblasti vějířkovitých vrásek a pod oči.

Obsah 2x 10ml, cena 550 Kč.

Více na najdete na www.avoncosmetics.cz