S nepříjemnými vaginálními problémy se alespoň jednou za život setká každá z nás. Může se jednat o nepříjemné výtoky, pálení nebo svědění pochvy. Tyto potíže se nejčastěji objevují právě teď v létě, kdy navštěvujeme veřejná koupaliště nebo bazény. Jak nepříjemných následkům předcházet? Vyzkoušejte řadu Multi-Gyn, která slouží k prevenci i léčbě vaginálních potíží.

multy-gyn

Co všechno jsme otestovaly?

 

  • Jsem ráda, že jsem se mohla s přípravky Multi-Gyn seznámit, protože prevenci poševních potíží považuji za důležitou. Netrpím na těžké záněty a ani jsem zatím nepotřebovala žádnou silnou léčbu, ale občasné výtoky nebo svědění jsem poznala a jak všechny víme, není to nic příjemného. Z celé nabídky produktů jsem si oblíbila Mutli-Gyn ActiGel, který používám právě na prevenci a stačí jej nanést jednou za tři dny. Dále jsem vyzkoušela Vaginální irigátor pro výplach (se speciálními tabletami), který zajišťuje optimální hygienu pochvy. V nabídce je ještě FemiWash pro intimní hygienu, který jsem zatím nevyzkoušela, ale líbí se mi, že je bez parfemace, a tudíž nehrozí žádná podráždění. Posledním produktem je Multi-Gyn FloraPlus, který léčí poševní potíže způsobené kvasinkami a jelikož ty se mi naštěstí vyhýbají (třikrát klepu do dřeva), tak je mám uschované v šuplíku a tuším, že jednou se budou hodit. Mají dvouletou záruku, takže se vyplatí mít je doma.
  • Z řady Multi-Gyn jsem si nejvíce oblíbila Multi-Gyn FemiWash. Jde o jemnou mycí pěnu, která je bez parfemace, nepálí a je šetrná k intimním partiím. Používám ji jako prevenci každý den a jsem s ní velmi spokojená. Před testováním jsem měla nepříjemnou infekci, tak jsem ihned sáhla po Multi-Gyn FloraPlus. Přípravek jsem aplikovala 5 dní po sobě vždy před spaním. Ze začátku vás může vyděsit nepříjemné pálení, ale to během minuty odezní. Díky používání jsem se rychle zbavila nepříjemného problému. Řadu Multi-Gyn určitě doporučuji, jde o fajn produkty, které slouží k prevenci a zároveň si dokáží poradit s problémem „tam dole“.
  • Produkty pro intimní hygienu jsou nepostradatelné přípravky v mé koupelně. Mám své osvědčené značky, ale byla jsem ráda, že jsem mohla vyzkoušet Multi-Gyn. Femi Wash je mýdlo určené pro nejchoulostivější partie žen. Byla jsem s ním spokojená. Je jemné a bez parfemace. Co se mi líbí, že obsahuje přírodní látky a je bez konzervačních přísad. Poševní gel FloraPlus jsem aplikovala poté, co jsem dobrala antibiotika. Všechny přece víme, co tyto prášky s tělem dokáží, zvláště s tím ženským. Obsahují prebiotické složky, které stimulují přirozenou poševní flóru. Použití je velmi jednoduché a příjemné. Musím říct, že mi FloraPlus hodně pomohl. Vaginal Douche and Tablets je balení poševních výplachů. Pro neznalé to zní děsivě, i já se toho bála, obavy jsou však zbytečné. Aplikace je bezbolestná. Slouží coby prevence, i má gynekoložka mi výplachy doporučila občas provádět, především teď v létě, kdy se často koupeme v přírodě či bazénech. Testování proběhlo na jedničku. Za mě si přípravky Multi-Gyn zaslouží palec nahoru.
  • Vzhledem k tomu, že trpím na pravidelné urologické obtíže, snažím se o sebe starat na 100 %. A dodržování důkladné intimní hygieny považuji za téměř nutné. Přípravky Multi-Gyn mě nadchly. Z celé řady, kterou jsem měla možnost vyzkoušet, jsem byla nejvíce spokojená se dvěma přípravky – FemiWash a FloraPlus. Intimní mycí pěna, je velmi příjemná, baví mě právě ona pěnivá forma, nulová parfemace a obsah přírodních látek. Pěnu jsem začala používat pravidelně každý večer a mohu vřele doporučit. Přípravek FloraPlus je pak poševní gel stimulující přirozenou poševní flóru. Je ve formě jednorázových aplikátorů, které si snadno zavedete a aplikujete na noc. Zachránil mě od nedávných nepříjemných pocitů po návštěvě veřejného bazénu.
  • Multi-Gyn mě zaujal tím, jak širokou a ucelenou paletu výrobků nabízí. Od koncentrované mycí pěny po výplachy, až po dva poševní gely. Oceňuji, že výrobky jsou neparfemované, a tudíž zbytečně nedráždí. Za testovací období se mi podařilo vyzkoušet dva produkty - mycí pěnu plus poševní gel a oba výrobky splnily to, co deklarují. Podrážděná sliznici se uklidnila a přestala pálit. Je fajn, že mám v zásobě pomocníky, na které se mohu v případě potíží spolehnout.
 

multigynPoševní potíže mohou mít zásadní vliv na zdraví ženy. Až 3 ze 4 žen mívají, příležitostně, některé z projevů poševních potíží, kterým by měly věnovat pozornost.

Mnoho žen má zkušenost s některými z těchto projevů: pálení, výtok, bolest, svědění, zápach, podráždění nebo suchost pochvy. Můžete očekávat, že zmizí samy od sebe. Někdy to může trvat delší dobu a vždy tyto potíže znepříjemňují náš každodenní život. Jedním z řešení, jak se těchto potíží zbavit nebo jim předcházet je poševní gel Multi-Gyn ActiGel.  Multi-Gyn ActiGel je určen dívkám a ženám každého věku. Působí preventivně a léčí bakteriální infekci pochvy a jiné potíže, např. pálení, výtok, bolest, svědění, nepříjemný zápach, podráždění nebo suchost pochvy.

Navštivte stránky www.multi-gyn.cz

Čtěte také:

Reklama