I přesto, že je teď zima, tak se mnoho žen potýká s problémem vaginální mykózy. Ta může vzniknout také kvůli léčbě antibiotiky. Tento nepříjemný problém je provázený silným pálením, svěděním a nepříjemným výtokem. Proto jakmile zpozorujete tyto příznaky, je dobré navštívit gynekologa. Odborníci mimo jiné doporučují léčbu doplnit intimními mycími gely, které dokáží přinést pokožce rychlou úlevu od aktuálních potíží.

Přinášíme vám tipy na dva z nich:

Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou a Antibakteriální ubrousky

X-2017011812293506610.jpg

Lactacyd Pharma s antibakteriální přísadou posiluje přirozenou obranyschopnost intimních partií. Obsahuje přírodní antibakteriální látky, které pomáhají potlačovat růst bakterií a zabraňují vzniku infekcí a nepříjemného zápachu. Pro koho je tento přípravek určen? Pro ženy, které rády chodí na koupaliště, do sauny, sportují, ale i pro těhotné ženy.

Více informací najdete zde www.lactacyd.cz

 

Lactacyd Pharma s ANTIMYKOTICKÝMI vlastnostmi

X-2017011812293926922.jpg

Lactacyd Pharma s ANTIMYKOTICKÝMI vlastnostmi a mírně zásaditým pH byl speciálně vyvinut, aby přinášel úlevu ženám při diskomfortu způsobeném kvasinkovou infekcí jako je svědění, pálení a podráždění intimních partií. Pro koho je tento přípravek určen? Pro ženy, které trpí aktuálně na kvasinkovou infekcí.

Více informací najdete zde www.lactacyd.cz