Pokud patříte mezi ty, které trápí atopický ekzém nebo „želví“ = drsná a přesušená kůže, určitě víte, jak důležité je promazávání pokožky. Pojďte s námi vyzkoušet osvědčený krém Lipobase Repair®. Budeme rádi, pokud nám napíšete, jak jste byli s ním spokojeni a při jakých potížích vám pomohl. Z vašich reakcí uveřejníme na konci léta článek.

Proč kůže vysychá?

V důsledku mnoha škodlivin, například suchého, ale i velmi vlhkého prostředí, chemikálií, častého mytí, ale i chorob (například atopická dermatitida), psychického stresu či genetických dispozic a mnoha dalších faktorů může dojít k poruše kožní bariéry. Vznikají v mikroskopické trhlinky, kterými uniká voda, kůže se stává křehkou a zranitelnou, je prostupná pro vnější škodliviny a alergeny. Současně je omezena „výroba“ tukových látek k opravě porouchané kožní bariéry. Kůže se stává velmi suchou, citlivou, podrážděnou, křehkou, snadno se zanítí a mnohdy svědí. Mohou se na ní tvořit šupinky.

lipo

 

Proč Lipobase Repair?

Lipobase Repair® je prvním krémem určeným k péči o liposuchou pokožku, který má nejen rychlé, ale i dlouhotrvající účinky. Obsahuje totiž lipidy (tukové látky), včetně ceramidů, které jsou identické jako lipidy lidské kůži vlastní, což je předpokladem trojího mechanizmu jejího účinku:

  1. Po nanesení na povrch kůže uzavře trhlinky porušené kožní bariéry.
  2. Pak proniká do hloubky pokožky, tím kůži zvláčňuje.
  3. V hlubokých vrstvách slouží jako zdroj lipidů, které se následně stávají součástí důmyslného systému kožní bariéry.

Tak Lipobase Repair dlouhodobě přispívá k přirozené obnově kožní bariéry.
I u nejlepších běžných přípravků k péči o pokožku je působení omezeno na nejsvrchnější vrstvu kůže, pokud nedojde k jeho setření. Aplikaci takového krému je nutné několikrát denně opakovat.
Jediná denní aplikace Lipobase Repair zajistí účinnou obnovu ochranné funkce kůže - již zmíněné kožní bariéry účinněji než běžné krémy, kůže zůstává vláčná, hydratovaná a neprostupná pro škodliviny z vnějšího prostředí.

Více o suché kůži a ekzému najdete na www.suchakuze.cz

Pojďte s námi otestovat Lipobase Repair®!!!

Napište nám pod článek, proč byste zrovna vy chtěli získat balíček s Lipobase Repair®, napište nám o svém trápení s ekzémem. Vybereme deset z vás, kdo získá testovací dárek v podobě krému Lipobase Repair® 30g.

Reklama