Tato maska s trojitým účinkem hloubkově čistí pleť, okamžitě snižuje nežádoucí lesk a obsahuje efektivní komplex rostlinných výtažků, které vám pomáhají pročistit si cestu ke krásné pleti. Maska je složena z aktivního uhlí, které je tak silné, že na sebe dokáže navázat nečistoty ucpávající póry až dvojnásobné hmotnosti.

ClearProof-CharcoalMask-Soldier_H.jpgMůžete ho považovat za silný magnet odstraňující nečistoty a odumřelé kožní buňky z hloubky pórů. Minerální jílové složky, kaolin a bentonit navíc zvyšují absorpční schopnost masky. Zamilujete si, jak maska vsákne přebytečnou mastnotu a zanechá vaši pleť hladkou a matnou.

Pokud trpíte na problematickou pleť, možná vás trápí tmavé skvrny a přetrvávající nerovnoměrné zabarvení pleti. Tato víceúčelová maska byla navržena tak, aby vám pomohla i s tímto! Clear Proof® Hloubkově čisticí maska s aktivním uhlím obsahuje výtažky ze zimolezu a fazole, u kterých bylo prokázáno, že pomáhají sjednocovat tón pleti.

 

Může to znít nelogicky, ale trocha nečistoty může vlastně pomoci k důkladnému pročištění pleti. To je kouzlo aktivního uhlí. Jak masku používat:

  • Naneste rovnoměrnou vrstvu masky na čistou pleť.
  • Užívejte si její přínos, zatímco bohatá, krémová struktura začne schnout a absorbovat nečistoty z pleti, až ucítíte na pleti měkký, matný povlak.
  • Používejte dvakrát až třikrát týdně po dobu až 20 minut.
  • Naneste na celý obličej nebo pouze na T-zónu, kde bývá pleť mastnější.

 

Klíčové složky:

  • Aktivní uhlí: Když dřevěné uhlí prochází speciálním procesem zahřívání, stane se aktivním a více porézním. O aktivním uhlí je známo, že dokáže absorbovat nečistoty až o dvojnásobku své hmotnosti. Síla aktivního uhlí pomáhá čistit póry.
  • Kaolinové a bentonitové jíly: Studie prokazují, že u lidí s problematickou pletí dochází k produkování většího množství mazu než u lidí z kontrolované skupiny. Pokožka může být také mastnější v důsledku sezónních změn a dalších faktorů, což dělá z přílišné mastnoty pleti běžnou záležitost. Maska využívá absorpční sílu kaolinových a bentonitových jílů, aby okamžitě pohlcovala přebytečnou mastnotu a snižovala nežádoucí lesk pleti a zároveň snižuje výskyt viditelných pórů.
  • Výtažky ze zimolezu a fazole: Clear Proof® Hloubkově čisticí maska s aktivním uhlím obsahuje výtažky ze zimolezu a fazole, u kterých bylo prokázáno, že podporují sjednocení tónu pleti. Dohromady jsou mocnou kombinací složek, navržených tak, aby vám pomohly zanechat problematickou minulost za vámi a vytvořit jasnější budoucnost pleti. Navíc bylo během in-vitro testování u obou rostlinných výtažků prokázáno, že pomáhají zklidňovat pleť.

Více informací se dozvíte na www.marykay.cz