Druhý produkt značky Bi-Oil je novou generací péče o suchou kůži. Bi-Oil Gel pro suchou kůži obsahuje minimální množství vody – pouze 3 %, což je dostatečné množství pro rozpuštění zvlhčovadel. Ty na sebe vážou vodu v okolí a vnějších vrstvách kůže. Pokud ale máte suchou pokožku, ochranná olejová vrstva na jejím povrchu nepracuje tak, jak by měla, a dochází k úniku vlhkosti. Pro srovnání, tělové krémy či mléka jsou z velké většiny tvořeny vodou (někdy až 70 %) a při kontaktu s kůží dochází k jejímu vypařování, pak tedy produkt nepředstavuje pro kůži žádný dlouhodobý efekt. A právě tomu olejová složka v Gelu pro suchou kůži zabraňuje. Olejová složka je tvořena nejen Bi-Oilem, jak ho znáte, ale také bambuckým máslem a dalšími oleji. Gel je vhodný i pro citlivou pokožku a je nekomedogenní.

Uživatelé tělových mlék, krémů a másel jsou u těchto produktů zvyklí aplikovat velké množství k pokrytí požadované oblasti pokožky. Naproti tomu u Bi-Oilu Gelu pro suchou kůži budete potřebovat pouze zlomek tohoto množství právě díky unikátnímu složení na bázi oleje, což potvrzuje i 96 % účastníků spotřebitelské studie*.

Zákazníky potěší i úsporně vytvořený obal novinky od Bi-Oilu, který není větší než je nutné. Není zbytečně zvětšený dvojitými stěnami ani dnem a neschovává se ani ve velké kartonové krabici. Takže i když se to možná nezdá, tak 50 ml Bi-Oil Gelu pro suchou kůži má úplně stejný obsah jako váš pleťový krém.

Bi-Oil se svojí unikátní novinkou podává pomocnou rukou všem, kteří na suchou pokožku vyzkoušeli už všechno možné, ale jejich trápení stále přetrvává. Je čas na změnu, na něco inovativního, čas na Bi-Oil Gel pro suchou kůži!

  • Bi-Oil Gel pro suchou kůži 50 ml 179 Kč
  • Bi-Oil Gel pro suchou kůži 100 ml 299 Kč
  • Bi-Oil Gel pro suchou kůži 200 ml 499 Kč

Více na MUJBI-OIL.CZ

Reklama