Jestliže vás tyto problémy opakovaně trápí, pak pro vás máme důležitou informaci. Víte, že se možná jedná o běžný příznak infekce H. pylori, škodlivé žaludeční bakterie (mikrobu)? Pokud tato infekce není léčena, může způsobit mnohem závažnější zdravotní potíže.

Máme pro vás dobrou zprávu! Nyní máte šanci dostat se k inovativní léčbě. Pokud bude vaše diagnóza správná, můžete získat lék, který není ještě v této chvíli dostupný. Jedná se o novou generaci léků na trhu. Může vám nabídnout řešení i v případě, že se již léčíte a vaše stávající léčba vám nevyhovuje nebo není dostatečně účinná.
5efdb36ad3cc8obrazek.png

Jak se objednat?

Vyplňte tento dotazník - klikněte na www.klinikasynexus.cz/zena-in objednejte se. Pracovníci kliniky vás budou kontaktovat a domluvíte se na dalším postupu. 


Máte zájem tuto inovativní léčbu vyzkoušet? Chcete se zbavit žaludečního refluxu, pálení žáhy, pálení žaludku a zažívacích potíží? Zapojte se do probíhající klinické studie!

Více informací najdete - klikněte na www.klinikasynexus.cz/zena-in

Redakční plánované setkání s lékařem

Navíc, pokud budete chtít, můžete se s námi zúčastnit setkání s lékařem právě na téma žaludeční reflux, pálení v oblasti žaludku, zažívací potíže nebo pálení žáhy. Setkání proběhne v centru Prahy dne 28.7. od 17.00. Pokud se setkání chcete zúčastnit, vyplňte nám tuto anketu - kliněte ZDE (pro vyplnění musíte být na www.zena-in.cz zaregistrovaná a přihlášená). My se vám zpátky ozveme s doplňujícími informacemi. Věříme, že vás naše plánovaná akce bude zajímat a budete se moci zeptat lékaře na vše, co vás trápí.

Reklama