Problémy s vlasy a s nehty jsou velmi častou nepříjemností, která trápí mnoho žen. Lámavost, vypadávání, zesláblé a mdlé vlasy bez lesku, nezdravý vzhled, to jsou nejčastější problémy, které s vlasy řešíme. Příčinou může být mnoho vlivů, někdy není snadné je odhalit. Proto jsme pro vás připravili zajímavou akci.

forcapilHledáme 5 čtenářek, které trápí kvalita jejich vlasů a nehtů a chtěly by otestovat tobolky FORCAPIL®. Unikátní složení FORCAPILU přináší skvělé výsledky, které se projeví zejména ve zdravějších, silnějších, delších, lesklejších, poddajnějších vlasech.

Kromě čtenářek se do testování zapojí i redakce, o našich výsledcích vás spolu s ostatními recenzemi vás budeme informovat.

Dokonalé složení

  • Dodává nejdůležitější stavební složky vlasů - Metionin, Cystin
  • Podporuje zabudování aminokyselin obsahující síru - Vitamin B6, Vitamin B9
  • Stimuluje vytváření nových vlasů ve vlasové cibulce - Biotin, Zinek, Vitamin D3
  • Pomáhá snižovat sekreci kožního mazu - Zinek
 

Tobolky FORCAPIL® které vyvinul profesionální tým odborníků z laboratoří Arkopharma, jsou doplňkem stravy, který vašim vlasům i nehtům dodá všechny potřebné živiny. Mezi ty nejcennější patří L –cystin, L-metionin (aminokyseliny obsahující síru), vitamíny skupiny B, spolu se zinkem a biotinem. Je to právě L-cystin, L-metionin v kombinaci společně se zinkem a biotinem kteří v případě zdravých pramenů hrají hlavní roli: jednou ze složek vlasů je totiž keratin, protein, který jim dodává pružnost, pevnost a lesk. Keratin je syntetizovaný z aminokyselin obsahujících síru prostřednictvím působení zinku a vitamínů skupiny B. Pokud L-cystin a L-metionin tělu chybí, začne se tento nedostatek v první vlně projevovat právě poškozením vlasů a nehtů. Není nic snažšího, než jim obě látky dodat ve formě doplňku stravy Forcapil®.

www.forcapil.cz

Proč vyzkoušet FORCAPIL®?

  • Je to doplněk stravy pro dokonalé složení vitamínů pro vlasy a nehty.
  • Díky obsahu keratinu, zinku, vitamínu D a vitamínu B působí preventivně proti vypadávání vlasů, stimuluje růst nových, zlepšuje jejich kvalitu a pevnost.
  • Jen dvě tobolky Forcapilu každé ráno a tvoje vlasy se znovuzrodí.
  • Účinek FORCAPILU je viditelný už po prvním měsíci!
  • Pro lepší účinek se doporučuje užívat 3-4 měsíce.

Podívej se na video

Tobolky FORCAPIL® zakoupíte ve vybraných lékárnách po celé ČR nebo v e-shopech.

Chcete se zapojit do testování? Napište nám pod tento článek, jaké problémy s vlasy vás trápí, jak dlouho a proč byste chtěly Forcapil® - kůru na 3 měsíce testovat. Těšíme se na vaše příspěvky a na vaše testování. Prosíme jen vážné zájemkyně, které budou  Forcapil® užívat delší dobu, aby mohly dobře zhodnotit výsledek.

Celkem vybereme 5 čtenářek, které se mohou těšit na tříměsíční kúru doplňku stravy FORCAPIL®. Unikátní složení FORCAPILU přináší skvělé výsledky, které se projeví zejména ve zdravějších, silnějších, delších, lesklejších, poddajnejších vlasech.

Reklama