Některé ženy mají to štěstí a jejich pleť je téměř dokonalá, bez jediné chybičky, ale jiné ženy to štěstí neměly a trápí je problematická pokožka. Právě pro ty z vás, které sužuje nějaký ten neduh, ať už se jedná o akné či mastící se pleť, zde máme několik produktů, které jsou vyvinuty speciálně pro tento druh pokožky.

Většina z nás to zná, v lepším případě bojujeme buď s rozšířenými póry, extrémně se mastící pokožkou, či v horším případě s nepříjemným akné a stále hledáme produkty, které by nám mohly pomoci.

U problematické pleti je důležité zmínit, že lze používat make-upy, které viditelnost neduhů zmírní. Simona Klučiarovská, vedoucí kosmetička Bomton Florentinum radí, jakých pravidel je dobré se držet: „Než aplikujeme make-up, musí být plet dokonale vyčištěná, to je jeden z hlavních a nejdůležitějších pilířů. Doporučuji používat pod make-upy podklady, například ty s obsahem tea tree oil, nebo krycí tyčinky, většinou zelené barvy, které zároveň hojí komedony.“ A ještě malá rada na závěr: „Ženy si však musí uvědomit, že make-up problémy s akné neřeší, pouze je kryje!“ dodává Simona.

Čtěte také:

Reklama