Trápí vás nebo někoho z vaší rodiny plísně nohou či nehtů na noze? Zapojte se do testování! Právě teď chceme vybrat patnáct čtenářek, které získají jeden produkt Biodeur deodorant 3x1g - Mikrobiální deodorant s antimykotickou přísadou v ceně 319 Kč.

Těm, které vybereme, zašleme tento produkt a poprosíme je, aby nám v průběhu jednoho měsíce napsaly, jak jim Biodeur pomohl. O jejich reakce a zkušenosti se s vámi podělíme v dalším článku, který po měsíci uveřejníme.

Co budou čtenářky nebo jejich blízcí testovat?
Když už se potýkáte s mykotickým onemocněním nohou, je potřeba vybrat vhodný léčebný přípravek. Můžete vyzkoušet Biodeur - „chytrou houbu“. Je neskutečně rychlá, patogenní organismy začne likvidovat během desítek minut. Pokud se napadená houba brání a schovává, využívá „chytrá houba“ pohyblivé zoospóry, které jsou schopny plíseň vypátrat. Pro zmiňované potíže se využívají speciální přípravky obsahující specifické kmeny chytré houby, které nejlépe eliminují mykózy na nohou a pod nehty nohou, což dva Češi letos dokonce patentovali.

Chytrá houba (Pythium Oligandrum): Biodeur

Biologický přípravek vhodný pro péči o pokožku na nohách se sklonem k plísním (plíseň nohou), pro péči o nohy se sklonem k zápachu a potivosti.
Aplikace: oplachem nohou

Jak Biodeur správně použít?

biodeur1. Do vaničky (umyvadla) napustíme 2 litry vlažné vody (cca 34 °C teplé). Ampuli s přípravkem dolijeme stejně vlažnou vodou a protřepeme. Vzniklý roztok vlijeme do vody ve vaničce (umyvadle). 2. Po dobu 40-60 minut omýváme chodidla a meziprstní prostory (čím delší doba koupele, tím zřetelnější účinek).
3. Nohy neosušujeme a necháme je přirozeně oschnout.
4. V roztoku namočíme tampón a vytřeme jím nošenou obuv.
5. Roztok ponecháme do druhého dne.
6. Druhý den přidáme 1 l teplé vody, aby teplota lázně byla cca 34 °C.
7. Po dobu 40-60 minut omýváme chodidla a meziprstní prostory. 8. Nohy neosušujeme a necháme je přirozeně oschnout.
9. V roztoku namočíme tampón a vytřeme jím nošenou obuv.
10. Roztok vylijeme.
11. Po týdnu postup opakujeme s další ampulkou léčebné látky.
12. Po týdnu od druhé aplikace postup opět opakujeme s další ampulkou.
Příklad: Po a Út, za týden Po a Út, za týden Po a Út. Aplikaci je nejlépe provádět večer před spaním.

Více najdete na www.chytrahouba.cz nebo v článku, který jsme uveřejnili: Zatočte s plísněmi nohou. Navždy!

Přihlaste se do testování!

Chcete tento přípravek otestovat a zbavit se nepříjemné plísně? Napište nám pod článek, co vás trápí. Patnáct z vás vybereme. Prosíme, pište své reakce do středy 20. 7., ve čtvrtek 21. 7. proběhne vyhodnocení příspěvků a rozeslání testovacích balíčků.

 

Reklama