Zpracováváním potravy v organismu dochází k tvorbě plynu. U zdravého jedince se tvoří 1 až 2 litry střevního plynu denně. Za optimálního stavu se velká část vstřebává do organismu, zbytek odchází konečníkem ven z těla.

DegasinPokud tomu tak není a plyn se nevstřebává, dochází k jeho hromadění v organismu. To se může projevovat nejdřív nepříjemným pocitem v břiše a následně může dojít i k bolestem nebo až křečím v oblasti břicha.

Nadýmání a plynatost je diskrétním problémem mnoha osob. Pokud si představíte trávící systém, pochopíte, že na zpracovávání potravy se podílí mnoho faktorů. Od rozmělnění potravy v ústech, až po vyloučení nestravitelných zůstatků stolicí. Každá etapa trávení může ovlivnit tvorbu plynů ve střevech.

Mimo to plynatost závisí na druhu potravin, na stravovacích zvyklostech, na přísunu tekutin, na fyzické zátěži i na množství stresu, kterému jste vystaveni.

Řada z nás trpí nadýmáním a plynatostí. Je to problém, který je nepříjemný, uvádí nás v nepohodu. Pro ty z vás, kterých se to týká nebo někoho ve vašem blízkém okolí máme velmi dobrý tip na nový přípravek Degasin od Walmarku - nejsilnější proti nadýmání na našem trhu díky jedinečnému složení.

Co je to Degasin?

Degasin je zdravotnický prostředek, který přináší úlevu při střevních a břišních potížích způsobených tvorbou plynu: nadýmání, plynatost a břišní tenze.

Jaká je doporučená denní dávka Degasinu?

Pro účinnou látku Simetikon není stanovena doporučená denní dávka. Simetikon není vstřebáván do organismu a působí jen fyzikálně. Na základě klinických studií však můžeme doporučit užívání 1-2 tobolek 2x denně po hlavním jídle (obědu a večeři).

Je Degasin nový produkt?

Degasin je velmi oblíbený produkt registrovaný napříč Evropou, například ve Švýcarsku, Francii, Belgii, Španělsku nebo Itálii. Je prodáván již od roku 1997, jeho složení je prověřené a bezpečné.

Degasin

Simetikon 257,5 mg

  • Nejsilnější prostředek proti nadýmání a plynatosti na českém trhu /na základě množství Simetikonu v jedné tobolce/
  • Obsah Simetikonu v jedné tobolce je 257,5 mg
  • Snadné užívání, jen 1-2 tobolky 2x denně
  • Účinnost otvrzena klinickými studiemi
  • Bezpečný prostředek, není vstřebáván do organismu

Více najdete na www.walmark.cz nebo na www.degasin.cz

Reklama