Těšíte se na jaro, až přestanete nosit spodní košilku a teplé ponožky? Nespěchejte a neodkládejte je hned, jak se trochu oteplí. Možná vám to může připadat jako zbytečnost, ale jen do té doby, než nastydnete „od nohou“. Řeč je o nepříjemných zdravotních komplikacích v podobě zánětů močového ústrojí. Takové potíže je dobré odhalit a začít léčit včas! Mějte proto po ruce nový Urinal Akut® od Walmarku, který má nyní inovované složení s aktivní složkou CystiCran®. Jde o silně koncentrovaný výtažek z brusinek velkoplodých, který má absolutně nejvyšší koncentraci brusinek na trhu. Nový Urinal Akut® má příznivý účinek na močový systém obvykle již od prvního dne podání přípravku. Proto zažene náhlé a silné potíže s močovými cestami opravdu rychle a spolehlivě.

Jak poznáte, že není něco v pořádku? Přihlásí se bolest v podbřišku nebo bedrech, ke které se přidávají další příznaky. Jde o časté nucení na močení a pálení či řezání při močení. Onemocnění je velmi nepříjemné a má bohužel tendenci se opakovat. Příčinou potíží může být nachlazení, nízký příjem tekutin, přítomnost kamenů a řada dalších faktorů. Neléčené a nedoléčené záněty často ústí v chronické problémy s močovým ústrojím, které pak mohou vést k onemocnění ledvin nebo k urgentní inkontinenci!

Urinal Akut

Při prvních příznacích urologických problémů je důležité jednat rychle. Pokud odhalíte svůj zánět v počátku, můžete problém zažehnat i bez antibiotik. Začněte užívat nový Urinal Akut® a hodně pijte, aby se moč ředila. Tím, že budete chodit často na záchod, dojde k vylučování moči i s bakteriemi, které onemocnění způsobují.

Tablety Urinal Akut® obsahují absolutně nejvyšší koncentraci extraktu z brusinek velkoplodých na českém trhu. Množství výtažku v pouhé jedné tabletě odpovídá minimálně 338 400 mg plodů brusinek. Unikátní technologie zpracovávající brusinky do formy výtažku CystiCran® zajišťuje kvalitu a obsah účinných látek, kterými jsou hlavně proanthokyanidiny.

Jedna tableta nového Urinalu Akut® obsahuje 36 mg proanthokyanidinů. Látka obsažená v přípravku Urinal Akut® významně přispívá ke zdraví močových cest; kromě toho podporuje růst prospěšné uroepiteliální mikroflóry a posiluje imunitní systém.

Účinky přípravku Urinal Akut®:

  • pomáhá k udržení zdraví močového ústrojí
  • pomáhá vylučovat patogenní bakterie z močových cest
  • pomáhá zvýšit růst prospěšné mikroflóry
  • podporuje imunitní systém

Abyste předešli problémům se záněty močových cest, nezapomínejte na prevenci. Dostatečně pijte, nenoste spodní prádlo ze syntetických materiálů, při intimní hygieně používejte přípravky s neutrálním pH a udržujte podbřišek v teple. Pokud se u vás záněty opakují, raději navštivte urologa.

Urinal Akut® obsahuje pouze přírodní látky a nemá žádné nežádoucí účinky. Mohou ho bez problémů užívat i těhotné a kojící ženy. Tento doplněk stravy je k dostání v balení 10 tablet za doporučenou maloobchodní cenu cca 199 Kč včetně DPH. Můžete jej zakoupit v lékárnách od měsíce března.

POZOR - Soutěž!

Nyní můžete s přípravky Urinal soutěžit o 20 týdenních pobytů v lázních.

Rádi byste vyrazili do lázní, ale zatím jste neměli tu možnost? Nyní máte s Urinalem šanci vyhrát jeden ze 20 týdenních relaxačně léčebných pobytů ve slovenských Turčianských Teplicích (www.therme.sk). Soutěž probíhá od 1. 3. do 31. 5. 2011. V tomto termínu stačí zakoupit přípravky Urinal, vystřihnout čárové kódy a zaslat je do Walmarku. K tomu je třeba dopolnit ještě váš tip, kolik kusů přírpavku Urinal se v období od 1. 3. do 31. 5. 2011 celkem prodá. Pobyt získá 20 soutěžících, jejichž tip na počet prodaných ks Urinalů bude nejblíže skutečnosti.

Více informací o soutěži hledejte na www.uroinfekce.cz

Reklama