Trápí vás občasný malý únik moči? Dostáváte se do situací, kdy musíte řešit intimní nepohodlí? Pokud ano, máme pro vás snadné řešení v podobě moderních inkontinenčních vložek Moli.

Lehký únik moči – stav, který může vzniknout následkem porodu, stresu, stárnutím, povolením svalů pánevního dna. Častěji postihuje ženy než muže, a to i v produktivním věku. Lehký únik moči je charakteristický občasným únikem moči, a to tzv. po kapkách nebo maximálně 1–2x denně při vyšší fyzické námaze, kýchnutí, kašlání nebo v těhotenství. Objemově ho lze vyjádřit množstvím do 100 ml za 4 hodiny.

Moli

Pokud se potýkáte s lehkým únikem moči, měli byste navštívit urologa. Ten určí nejlepší způsob léčby a poradí vhodné cvičení i pomůcky. Věřte, že váš stav je řešitelný. Odborník zhodnotí váš stav, doporučí cvičení, pomůcky a pokud budete vše pravidelně dodržovat, můžete se lehké stresové inkontinence zbavit. Je to ale dlouhodobá záležitost a vy teď řešíte problém s nechtěným únikem moči, který vás přivádí do diskomfortu. Proto vám chceme doporučit speciální inkontinenční vložky Moli – pro lehký únik moči.

Buďte i ve svém problému v pohodě, mějte vždy pocit čistoty. Při občasném (lehkém) úniku moči jsou ideální vložky MoliMed, a to ve variantách jak pro ženy, tak i pro muže. Jsou nenápadné, prodyšné a spolehlivě pohlcují zápach. Oproti běžným menstruačním vložkám mají až pětkrát vyšší savost. K dostání jsou v šesti velikostech pro ženy a ve dvou variantách pro muže. Na trhu jsou také v malém a praktickém balení po deseti kusech ve variantách MoliMed Ultra Micro a MoliMed Mini.

Vložky MoliMed žádejte na předpis u lékaře, volně v prodeji v lékárnách, anebo také v e-shopu (např. www.moliklub.cz). O vzorky zdarma můžete zažádat na bezplatné infolince 800 100 150 nebo si o ně napsat na stránkách Moliklubu  http://www.moliklub.cz/home-cz/?acc=vzorky-zdarma