Klimakterium je spojené s řadou nepříjemných projevů, které některé ženy obtěžují. Výkyvy nálad, nadměrné pocení, návaly horka, problémy se spánkem. Díky hormonálním změnám také v průběhu času dochází k řídnutí kostí, čímž se žena dostává do rizika vzniku osteoporózy. Odborníci proto v tomto období doporučují ženám v klimakteriu zdravotní stav posílit různými doplňky stravy či hormonálními přípravky, které napomůžou tento stav zvládnout bez obtíží, případně je minimalizovat.Naším tipem je GS Merilin Harmony, doplněk stravy, který je vhodný pro ženy v klimakteriu. Opírá se o účinnou kombinaci extraktů z rostlin ploštičníku hroznatého (Cimicifuga racemosa) a třezalky tečkované, u níž rozsáhlá německá studie potvrdila, že kombinace těchto dvou bylin dokáže zmírnit nepříjemné projevy klimakteria. 90 % žen v klimakteriu vyjádřilo spokojenost s užíváním této kombinace již po 6 měsících užívání. Přípravek dále obsahuje vápník a vitamin D3, jejichž dostatečný příjem je v období klimakteria obzvláště důležitý pro zachování pevnosti kostí.

Zapojte se do testování

Trápí vás potíže spjaté s klimakteriem? Pojďte s námi testovat GS Merilin Harmony! Hledáme deset čtenářek ve věku 45+ let, které získají tento přípravek a následně nám napíší svou zkušenost. Testování je anonymní. Nebude zveřejněno ani vaše jméno nebo přezdívka. Období klimaktéria představuje náročné období. Budeme proto potěšení, když vám testování přípravku GS Merilin poskytne úlevu od jeho nepříjemných příznaků.

Více informací o produktu naleznete zde.

Chcete se zapojit do našeho testování? Podmínky jsou zcela jednoduché! Odpovězte v soutěži a ze správných odpovědí vybereme deset z vás. Nezapomeňte, že pro účast v soutěži musíte být na našich stránkách zaregistrovaná a přihlášená. 

Soutěž naleznete zde.

O GS Merilin Harmony
Jak správně užívat GS Merilin Harmony?

Doporučená doba užívání 1 tablety denně je alespoň 2-3 měsíce. Příznivý efekt GS Merilinu lze očekávat nejdříve po 4 týdnech užívání. Přípravek je vhodné užívat dlouhodobě.

Pro koho je GS Merilin určen?

GS Merilin Harmony je přípravek, který je speciálně určen pro ženy ve věku 45+ let, které si přejí harmonicky prožít období přechodu a zůstat svěží i v dalších letech. Představuje bezpečnou a účinnou alternativu pro ženy, které z jakéhokoliv důvodu nemohou nebo nechtějí užívat hormony.

GS Merilin Harmony obsahuje klinicky ověřenou účinnou kombinaci extraktů ploštičníku hroznatého a třezalky tečkované, která příznivě ovlivňuje fyziologické jevy provázející klimakterium: návaly horka, zvýšené pocení, potíže se spánkem. Navíc výrazně přispívá k psychické pohodě žen v klimakteriu a díky vápníku a vitaminu D3 příznivě působí na pevnost kostí.

Reklama