Obavu z nepříjemné situace na veřejnosti má téměř každý inkontinentní člověk. S kvalitními pomůckami a včasnou léčbou se však nemusíte bát vyrazit ven, cestovat nebo navštívit přátele. Kvalitní inkontinenční pomůcky vám poskytnou diskrétnost a bezpečí.

moli.png

Únik moči neboli inkontinence, je jedním z nejčastějších zdravotních problémů. Celosvětově jím trpí 4 – 8 % populace. Kdyby všichni lidé s inkontinencí utvořili stát, byl by třetí největší zemí světa. V České republice se s únikem moči potýká okolo 1 000 000 osob. Avšak zdaleka ne všichni se se svým problémem svěří lékaři.

Nejčastěji vás trápí při silném kašli, smíchu, sportu, milování nebo při námaze a to bez ohledu na věk. Stresová inkontincene postihuje především ženy, a to jakéhokoliv věku a může se objevit i po porodu. Začíná nenápadně, několika nepatrnými kapkami. Nestyďte se svěřit se svými potížemi s inkontinencí lékaři, časem se totiž může zhoršovat.

Vlivem povoleného svalstva pánevního dna,  které drží močový měchýř a močovou trubici, dochází při zvýšeném nitrobřišním tlaku k úniku moči. Povolení svalstva přitom nejčastěji způsobují hormonální změny, chirurgické zákroky v pánevní oblasti, vrozené anomálie i životní styl. K povolení svalstva dochází také během těhotenství nebo při vaginálním porodu. Únik moči nelze 100% předpokládat. Bez varovných signálů k němu dochází po kapkách, menších proudech nebo větších množstvích

Inkontinence neboli samovolný únik moči rozhodně není nějaká nevýznamná banalita, nad kterou se dá jen tak mávnout rukou a smířit se s ní. I zde platí jednoduché pravidlo: čím dříve začnete daný problém řešit, tím lépe. Za čas se z několika kapek může stát mnoho kapek, proto vyhledejte pomoc lékaře.

Ti, které tento problém trápí, se chtějí spolehnout na diskrétní ochranu v podobě pohodlných nenápadných vložek či kalhotek, které bezpečně zachytí únik moči.

Pojďte s námi testovat diskrétní vložky MoliCare.

Do testovací akce můžete vstoupit anonymně – vaše recenze nebudeme publikovat pod vaší přezdívkou či jménem.

Pokud vás naše testování zajímá, máme pro vás připravené produkty od značky MoliCare, celkem hledáme 10 testerek, které trápí inkontinence.

Spolu s testovacím balíčkem obdržíte také Dárkovou sadu Kneipp - Mandlové květy.

Do testování se můžete zapojit ZDE

Testované produkty:

Inkontinenční vložky pro ženy MoliCare Lady
m1.jpgDiskrétní a pohodlné vložky MoliCare Lady jsou určeny pro ženy, které řeší občasný únik moči. Díky prodyšnému materiálu pomáhá pokožce dýchat, všechny materiály jsou dermatologicky testované a jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Jsou k dostání v mnoha velikostech, ve variantě Micro light, Micro a Mini jsou navíc jednotlivě balené pro diskrétní nošení. Více informací najdete ZDE

Dámské inkontinenční kalhotky MoliCare Lady Pants
m2.jpgDámské inkontinenční kalhotky MoliCare® Lady Pants vám umožní žít běžný život bez omezení. Vypadají jako běžné dámské spodní kalhotky, skvěle sedí a nejsou nápadné pod oblečením. Spolehlivě pohltí moč i zápach, postranní pásky brání bočnímu protečení. Prodyšný materiál, pH 5,5 a výtažky z Aloe Vera zajišťují pohodlné nošení a zdravou pokožku.
Inkontinenční kalhotky MoliCare Lady Pants jsou k dostání ve dvou velikostech 7 kapek M a L. Více informací najdete ZDE

Pokud vás trápí inkontinence, neváhejte a zapojte se do našeho testování. Do testování se můžete zapojit ZDE

Na inkontinenční vložky pro ženy MoliCare Lady se můžete spolehnout
Vložky MoliCare Lady, dříve pod značkou MoliMed Premium, jsou speciální inkontinenční pomůcky, na které se můžete spolehnout při menších únicích moči. Jsou extrémně savé a nově mají také ultra hebký povrch s Aloe Vera, který udržuje pokožku zdravou. Navíc spolehlivě zadržují zápach, a vy se tak můžete cítit sebevědomě. MoliCare Lady vás podrží v každé situaci.

Reklama