Protože inkontinence trápí velké množství žen různého věku, připravili jsme pro vás zajímavý rozhovor s odborníky. Napište nám svůj dotaz pod tento článek nebo na e-mail klara.krizova@zena-in.cz Vaše dotazy předáme k odpovězení, odpovědi si přečtete v následném článku.

Pokud si alespoň na některou z následujících otázek odpovíte ano, pak je pravděpodobné, že můžete trpět stresovou močovou inkontinencí.

  • urogynDochází u Vás k úniku moči při kašli, kýchnutí, smrkání, smíchu?
  • Dochází u Vás k úniku moči při větší fyzické námaze, poskočení, běhání apod.?
  • Dochází u Vás k úniku moči při zvednutí se ze židle?
  • Dochází u Vás k úniku moči při tlaku na močový měchýř a oblast břicha?
  • Stane se Vám, že dojde k samovolnému úniku moči během spánku?
  • Musíte omezovat své vycházky a aktivity s ohledem na dostupnost toalety?

Myslíte si, že se problém inkontinence týká i vás? Pak se zeptejte prostřednictvím naše rozhovoru lékaře!

Na vaše dotazy odpoví odborníci, urologové MUDr. Václav Ptáček a MUDr. Jiří Musil, kteří založili specializovanou urologickou ambulanci. Ta se zabývá všemi problémy močového měchýře, obzvláště diagnostikou a léčbou stresové inkontinence. Každé klientce, díky špičkovému vybavení, zde provedou podrobná fyzikální vyšetření, urodynamické vyšetření a pokud je třeba, další doplňková vyšetření. Kromě známých a všech dostupných možnostech léčby vám mohou doporučit léčebnou pomůcku IncoStress®, která napomáhá vyléčení stresové inkontinence (o pomůcce více na www.urogyn.cz). Díky použití této pomůcky se může 30 % žen zcela zbavit stresové inkontinence.

urogynPokud se rovnou chcete do ordinace objednat, zde je kontakt:
Urologická ambulance
Oblouková 837/7, Praha 10
Pro objednání volejte: pondělí 271 008 805 nebo 271 008 801.
Stránky ambulance, poradna lékaře: www.urogyn.cz

Napište nám svůj dotaz pod tento článek nebo na e-mail klara.krizova@zena-in.cz. Vaše dotazy předáme k odpovězení, odpovědi si přečtete v následném článku.