Snažíte se zhubnout pár kilogramů? Není to snadné, že? V odpoledních hodinách se často cítíte unaveni a dobíjíte baterky drobnými sladkostmi. Nebo ještě hůř, zažíváte chvíle, kdy zapomínáte na svůj cíl a něco dobrého na chuť Vám zlepší náladu. Než to úplně vzdáte, vyzkoušejte ChromaSlim. Obsahuje vyváženou a účinnou kombinaci chromu, přírodních látek obsažených v ChromaSlim komplexu a vlákniny, která ovlivňuje nejenom metabolismus cukrů, ale i tuků. Při pravidelném užívání ChromaSlim redukuje chuť na sladké, pomáhá při přejídání, stimuluje metabolismus tuků a dodá Vašemu tělu pozitivní energii.

Chrom je důležitý stopový prvek, který v organismu pomáhá regulovat hladinu cukru v krvi. V případě nedostatku chromu se do buněk dostává příliš málo cukru a v organismu tak klesá výroba energie. Organismus pak vyžaduje zvýšený příjem sladkého, aby si zabezpečil dostatek energie.

ChromaSlim komplex je směsí přírodních látek s výrazným metabolickým a termoregulačním působením. Termický účinek zajistí přítomnost kayenského pepře, skořice a hydroxicitronové kyseliny. Nechybí ani látky podporující trávení, jako je zázvor, lékořice a máta.

Vláknina je důležitá pro správnou činnost trávicího systému. V trávicím ústrojí na sebe váže vodu, nabobtná a tím Vás nasytí. ChromaSlim obsahuje optimální kombinaci různých druhů rozpustné nerozpustné vlákniny.

Vyzkoušejte ChromaSlim a už nebudete muset bojovat s chutí na sladké.

www.chromaslim.cz