Dnes vám nabízíme několik rad vaší oblíbené Oldy Trnkové, která ve svém studiu FAT dodává ženám sebevědomí a dobrou pohodu, ale také podporuje jejich rozvoj jejich fyzické kondice – vždyť jen ve zdravém těle může sídlit opravdu zdravý duch. Olda nám řekla v exkluzivním rozhovoru pro náš magazín, že má 4 zásady, které všem ženám, které se jí chtějí podobat, vřele doporučuje – a zde je máme:
1. NIKDY NECVIČIT - cvičení může totiž velmi vážně narušit žádoucí ukládání tuků, zejména v tolik exponovaných oblastech pasu, boků a hýždí.
2. DBÁT NA SKLADBU JÍDELNÍČKU – je třeba pečlivě kontrolovat skladbu stravy a striktně vypustit vše, co má nedostatečný obsah tuků a sacharidů.
3. OMEZIT POHYB, a to zejména tzv. pohyb přirozený, jak nazývají někteří „odborníci“ například chůzi. Mou zásadou je, říká Trnková, že každý pohyb je nepřirozený a ženy by se jej měly zcela vyvarovat.
4. NOČNÍ JÍDLO – jenom jídlo, které žena požije těsně před spaním, se uloží prakticky kompletně ve formě tuků, nemá význam nacpat se ráno, sdělila nám Trnková.
5. Sice nebudete vypadat zrovna ideálně, ale taky vás doma nebude nikdo otravovat řečmi, jak to zase vypadáte, protože doma budete pánem jedině vy.
Na viděnou se ve svém televizním FAT studiu těší

Olda Trnková.