Ahojky,

trapas, o kterém vám chci napsat, se nestal mě, ale mladé kolegyni jednoho mého kamaráda - lékaře. Podle toho, jak se historka šíří, bych řekla, že je to trapas kardinální.

Tak tedy... Mladá doktorka se ráno probudila po noční službě a potřebovala nutně na WC. Jenže toalety byly až na konci dlouhé chodby. A protože potřebovala opravdu hodně a byla líná jít tak daleko, řekla si, že se vyčůrá do umyvadla, které je na pokoji. Kolegové - muži to přece také dělávají, tak co, že? 

Vzala židli, vylezla na ni, dřepla si nad umyvadlo na bobek a začala čůrat. Jenže v tu chvíli se rozrazily dveře a vstoupil jeden z jejích kolegů. Asi se už těšil do práce, takže přišel dříve než obvykle.

Doktorka se lekla a sedla si do toho umyvadla a to se utrhlo a spadlo na zem a rozbilo se a ta doktorka spadla také, do těch střepů a pořezala si zadnici...

Co bylo dál, to nevím, ale dovedu si představit, jak to za chvíli věděla celá nemocnice, protože v nemocnici se drby, kór takové pikantní, šíří rychlostí blesku... no chudák holka!!!

Sepy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Milá Sepy,

ajaj, když se daří... tak to někdy opravdu stojí za to. Souhlasím, chudák holka.

Já jsem slyšela o operní zpěvačce, které se při představení podařil hlasitý zvuk, který nezazněl v rámci jejího pěvěckého umění. A byl hlasitější, než její vysoké "C" i než doprovodný orchestr. Dotyčná dáma dala okamžitou výpověď. Co s tím jiného...  

Reklama