64996ea1bf82apar-seznam.jpgFoto: Shutterstock


Kdyby měla Anna popsat své manželství, rozhodně by neřekla, že je plné vášně. Milovali se spolu sotva párkrát do roka. Nebyla frigidní. Jen ji to nebavilo s ním. Nepřitahoval ji, nevzrušoval, a to už hezkých pár let. I on se přestal po sérii neúspěchů intimností dožadovat. Na jejich manželství to ale velký vliv nemělo. Alespoň zdánlivě. Vycházeli spolu a v domácnosti dál fungovali jako dobře sehraný pár.

„Nemohla jsem si na Oldu (49) absolutně stěžovat. Vždy se ke mně choval hezky, vydělával slušné peníze, rozuměli jsme si. Jen ta vášeň chyběla. Aby ne, stal se z něj nudný, prošedivělý chlápek s pupíkem – děsně zfotrovatěl. Jediné, co ho poslední roky zajímalo, byly počítačové hry, na které chodil dvakrát do týdne ke kamarádovi,“ popisuje svého muže Anna, která už v jakékoli vzrušení nedoufala. Jenže pak se objevil Pepa (51), nový kolega z práce.

„Ta chemie mezi námi byla neuvěřitelná. Byl sice ještě starší než Olda, ale měl úplně jiný náboj. Energie z něj jen sršela. Měl nespočet zájmů, cestoval. Najednou tu zase byl chlap, ke kterému jsem mohla vzhlížet. Strašně mě přitahoval. A já neodolala. Začali jsme spolu spát a bylo to fantastické,“ svěřuje se Anna. Nejprve se scházeli jen na chvíli po práci u něj doma, ale na jeho narozeniny u něj měla poprvé přespat do rána.

„Olda měl ten večer v plánu zase pařit hry u kámoše, tak jsem mu jen oznámila, že i já jedu k nejlepší kámošce na pokec. A taky tam přespím, protože si dáme víno. Samozřejmě jsem si s ní předem domluvila alibi, kdyby cokoli,“ vypráví Anna s tím, že ani s milencem nechtěli ponechat nic náhodě. Zvolili vinárnu ve třicet kilometrů vzdáleném městě, kde je nikdo nezná.

Číšník zavedl zamilovanou dvojici ke stolečku a odešel. Využili jeho nepřítomnosti a políbili se. Jenže právě v tu chvíli vcházela do salonku v objetí další dvojice. Jejich pohledy se střetli a přišel šok. „Byl to můj manžel, evidentně s milenkou! Vylítla jsem na něj, co tam dělá. A on zase na mě, jestli tohle je ta moje kamarádka. Hrozně jsme se pohádali, vůbec nevím, kdy můj milenec a jeho milenka odešli. Chápu, že u tohohle být nepotřebovali,“ popisuje vyhrocenou atmosféru Anna. Ta nakonec odjela domů s manželem. Ticho v autě pokračuje tichou domácností. Ona se zlobí na něj, on na ni.

„Nikdy bych nevěřila, že si ten můj ňouma nabrnkne milenku. Vůbec se z toho nedokážu vzpamatovat. Navzájem jsme se asi hrozně zklamali, i když si nemáme co vyčítat. Vůbec nevím, co bude dál. Přestaneme oba s nevěrou? Nebo si začneme žít každý po svém? Zatím kolem sebe chodíme jako dvě mumie,“ dodává Anna.

Zdroj informací: respondentka Anna

Čtěte také:

Reklama