Příběh čtenářky Akčak, který zaslala k dnešnímu tématu, zní skoro neuvěřitelně. Přečtěte si, do jak trapné situace se dostala při cestě autobusem domů... Téma dne zní: Historky z hromadné dopravy.

Narvaný autobus, tělo na tělo. To je místo všelijakých situací. Následující příběh zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Akčak...


Stalo se to před pár lety v létě, autobus byl narvaný k prasknutí, sotva jsme se do něj vešli. Měla jsem tři tašky plné nákupu a najednou mě spadlo ucho od tašky snažila jsem se ho chytit. Najednou jsem cítila, že něco držím, ale nebylo to ucho tašky, bylo to něco tvrdého, asi si dovedete představit, co to bylo. Polévalo mně teplo a bylo mně zle, pustila jsem okamžitě to tvrdé a šmátrala po uchu tašky.

Nakonec se mně to povedlo, když jsem vystoupila z autobusu, tak se ozval pán a říká: „To jsem byl já." A ejhle! On to byl můj skoro soused. Bylo mně trapně ale on se tomu smál. Já na to ale nikdy nezapomenu - byla to trhárna...

Akčak


  • SOUTĚŽ: PROTECTUM GINGO napomáhá zlepšení zrakové ostrosti.

Téma dne 8. února 2011: Zážitky z hromadné dopravy

  • Máte nějaký komický zážitek z hromadné dopravy?
  • Máte nějaký smutný zážitek z hromadné dopravy?

Sem s nimi! Posílejte mi své příběhy k tématu na redakční e-mail, uveřejněný níže. Nemusí to být jen zážitky komické či trpké, pište mi i o svých nespokojenostech, tedy věcech, které se vám na hromadné dopravě nelíbí. Prostě si trochu zanadávejte! Záleží na vás, co mi o hromadné dopravě napíšete. Pokud ale chcete získat pěkný dárek, totiž knížku vyloženě tematickou: Jak si zachovat chladnou hlavu autorky Barbary Beckhamové z nakladatelství MOTTO (viz obrázek níže), ať je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu.

jak

Reklama