Jistě vás nemohlo minout, jak hrůzný čin se včera stal v Uherském Brodě, kde 63letý muž zavraždil v restauraci Družba osm lidí a pak i sebe. Tímto skutkem se tak zapsal mezi nejmasovější vrahy v historii naší země.

Česko včera zažilo vraždění, která nemá v historii země obdoby. V Uherském Brodě zavraždil šílený střelec v místní restauraci osm lidí a poté sám spáchal sebevraždu. Vrah o svém činu informoval televizi Prima a žádal, ať do města přijede televizní štáb. Celý Uherský Brod a samozřejmě celá země se ze včerejšího činu vzpamatovává velmi pomalu. Stovky lidí se již zúčastnily pietního aktu na místě střelby a stále na něm zapalují svíčky. Město navíc plánuje vyhlásit sbírku na podporu rodinám obětí. Motiv hrůzné vraždy, během níž vyhasl život sedmi mužů a jedné ženy, je však stále v šetření.
Muž, který má útok na svědomí, nemá dle státního zástupce Romana Kafky kriminální minulost a spekuluje se tedy o osobních důvodech jako například o šikaně, na kterou si vrah před střelbou stěžoval televizi Prima.

cccc 

Reklama