Milá Mirsimun, je to vážně moc prima, že se posílání pohlednic stalo u vás v rodině tak trochu tradicí. Děkujeme, že i vy jste svým příspěvkem přispěla k našemu tématu o papírových pozdravech. Krásný den!


 

V první řadě chci říct, ze je velká škoda, že jsou pohlednice na ústupu a jsou nahrazovány tím, že párkrát zmáčknete tlačítka na displey mobilu.

Na dovolenou jezdím dvakrát ročně a hlavně na jaře a na podzim, mimo sezónu, kdy pořídím dovču levněji, a místo jedné drahé v sezóně, mám dvě levnější mimo sezonu. 

Mobil sebou mám, a to jen proto, abych dala rodině vědět, že jsem v pořádku. Večer je vždy prozvoním-dcery,muže a maminku,a je klid. 

Pohledy nakupuji a posílám, toto dodržuji od mládi,respektive od dětství, kdy jsem své první pohlesnice posílala z pionýrského tábora a nikdy jsem to neporušila. Pohlednice babičkám, kamarádkám,rodičům a vždycky si do albumu přivezu také nějake ,abych měla vzpomínku. Co mám z esemes či ememes...když si chci odpočinout a zavzpomínat, otevřu svých 6 albumu, a vzpomínám a vzpomínám....No není to krása,určitě to má něco do sebe, stejně jako fotky.

Před časem mi odešel telefon a byla jsem ráda, že mám vše vyfoceno ve foťaku a uložené esemes a ememes nikde.

Jsem ráda, že tuto tradici,posílání pohlednic, dodržují i moje dcery. Mají také schovaný pohlednice z míst,kde byly, a posílají pohledy nám i babičkám, které se ještě chlubí kamarádkám,kde ty jejich vnučky byly.. tak máme pozdravy z Indie, Nepálu, Norska, Skotska, JAR, Thajska New Yorku, Peru....moje dcery jsou velké cestovatelky a jakmile maji dovolenou nebo je i delší víkend, hned někam cestují. A vydělané peníze většinou hned investují do cest. 

Letos se chystám s kamarádkou na Kanárské ostrovy a do Holandska.

Mirsimun

pozn. redakce: text nebyl redakčně upraven

Téma dnešního dne: Posíláte z cest papírové pozdravy, nebo SMS?

  • Posíláte rádi svým blízkým pohlednice?
  • Nebo raději píšete esemesky nebo ememesky?
  • A máte radost, když vy najdete ve schránce pohlednici?
  • Co si myslíte o zasílání pohlednic?
  • Cestujete ráda?
  • Kam jedete letos na dovolenou?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Dermacol: Revitalizační tělové mléko Sicilská pistácie, hydratační make-up Imperial a dlouhotrvající rtěnku...

derma

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je POZDRAVY Z CEST. Předem děkuju!

Reklama