Když se špičky z různých oborů spojí dohromady, musí zákonitě vzniknout něco jedinečného. To dokazuje i kolekce obuvi pro podzim a zimu 2017/2018 značky Hanwag, jež navázala spolupráci s MICHELIN Technical Soles. Nové modely ANVIK a AOTEA disponující speciální podrážkou MICHELIN® V-ROUGH, která se dokonale přizpůsobí okolním podmínkám, vám zajistí pevný krok v nepříznivém přírodním terénu, který je pro podzimní a zimní měsíce tolik typický, a zároveň s nimi neztratíte styl ani při procházkách městem.

boty

Předlohou pro novou podrážku se stala legendární zimní pneumatika MICHELIN Alpin 5, jejíž skvělé vlastnosti z ní udělaly jednu z nejlepších a nejznámějších pneumatik na světě. A nyní se promítly i do designu bot Hanwag, které jsou skvělou volbou pro všechny aktivní outdoorové nadšence, jež se  nezaleknou nevlídného počasí, ale i pro všechny ostatní, kteří hledají obuv, již mohou během podzimních a zimních plískanic kromě přírody využít i na každodenní nošení ve městě. boty

Hrubý vzorek se vyznačuje specifickou drážkovanou strukturou, díky níž podrážka MICHELIN® V-ROUGH lépe přilne k povrchu, je velmi stabilní a člověk má větší kontrolu nad svými pohyby. V prostřední části je podrážka navíc konstruována tak, aby poskytovala maximální komfort pro klenbu chodidla, což ještě zvyšuje celkovou stabilitu boty. Široké drážky pak zajišťují lepší odvod vody a větší flexibilitu u všech modelů. botyNa výrobu nového typu podrážky byl použit speciální materiál MICHELIN Winter (WIC), který je měkký, odolný proti oděru a má skvělé protiskluzové vlastnosti, tudíž ještě více umocňuje dokonalé přilnutí boty k povrchu, a to v teplotách do -30 °C.

Oba nové modely se speciální podrážkou MICHELIN® V-ROUGH jsou součástí zimní kolekce Active Winter. Boty Anvik GTX® (pánská varianta) a Aotea GTX® (dámská varianta) jsou prototypem multifunkční obuvi, která je praktická, mnohostranně využitelná a v neposlední řadě i stylová. Speciálně navržená podrážka s vysokou přilnavostí obstojí i při dlouhých zimních procházkách lesem či jiným nepříznivým terénem, svršek z měkké kůže a polstrovaná manžeta ve vrchní části boty s perforovaným ohybem pro změnu poskytnou maximální pohodlí. Oba modely jsou vyrobeny ve střihu StraightFit, který nabízí více prostoru a lepší izolaci pro prsty.

boty

Reklama