…má kořeny už v dávné pohanské minulosti, kdy se celková očista chápala v širším slova smyslu. Na to my dnes sice už moc nehledíme, ale přiznejme si, že máme-li uklizeno doma, pomůže to i „pořádku“ v naší duši.

Na druhou stranu se ovšem z gruntování nesmíme zbláznit. Proto by prvním krokem vždy měla být rozvaha, co všechno zvládneme teď, a co naopak může klidně počkat na jindy.

 

Pomůžeme vám a představíme několik zajímavých výrobků značky LYNN, které Vám s úklidem vašeho domova pomohou.

 

Dřevo, jako každý přírodní materiál, vyžaduje takovou péči, která zachová jeho přírodní charakter a zároveň jej účinně ochrání před vysycháním a ztrátou lesku.

Tyto funkce splňuje LYNN leštěnka na nábytek s včelím voskem, která díky své receptuře s přídavkem včelího vosku vytváří ochranný film, který účinně a dlouhodobě chrání nábytek před vysycháním, ztrátou lesku a před usazováním nečistot. Aerosolové provedení výrazně usnadňuje nanášení leštěnky na dřevěný nábytek i rozleštění po celé ploše, takže nevznikají nežádoucí šmouhy nebo stopy po nerovnoměrném rozetření leštěnky.

 
Váš čas i námahu při úklidu ušetří jednorázové čisticí ubrousky. Značka LYNN nabízí ubrousky hned ve dvojím provedení. 

LYNN čisticí ubrousky UNIVERZÁLNÍ

Kvalitní jednorázové ubrousky pro úklid všech typů ploch. Efektivně odstraňují mastnotu

a špínu, zanechávají čistý povrch beze šmouh a jemně provoní ošetřované plochy citrónovou vůní. Nejvíce se uplatní při úklidu kuchyně, koupelny, předsíně či dětského pokoje.

 

LYNN čisticí ubrousky PROTI PRACHU

Kvalitní jednorázové ubrousky s jemnou citrónovou vůní pro rychlé setření prachu v domácnosti. Snadno a rychle odstraňují prach a nečistoty z nábytku i z domácí elektroniky. Díky zvlhčenému povrchu se během úklidu nevíří prach, aktivní složka čističe zajišťuje vysoký lesk a dlouhotrvající antistatický účinek zpomaluje usazování prachu na ošetřených plochách.

 

Účinným pomocníkem při úklidu kuchyně Vám bude LYNN GRIL.

Tento pěnový čistič se svěží vůní snadno a účinně odstraňuje silně usazené mastné nečistoty a připáleniny z vnitřních i vnějších povrchů sporáků, grilů, horkovzdušných a mikrovlnných trub a kuchyňského nádobí po grilování, pečení, smažení a fritování.

Dokonale a zcela bez rizika poškození vyčistí povrchy z materiálů jako jsou: ocel, nerez, smalt, sklo, porcelán, kamenina a tepelně odolné plasty. Není vhodný pouze pro hliníkové, měděné nebo lakované povrchy.

 

Chcete vyhrát balíček s přípravky Lynn???? Pak se zapojte do naší soutěže!

 

 

 

Výsledkem pro Vás bude  

 

 

 

A až to všechno uklidíte, dopřejte si nějakou malou radost – zajděte si koupit něco, co se vám líbí, co sice příští rok vyhodíte, ale teď se vám líbí, inovujte výzdobu, kupte nové záclony a pořiďte si květináče na bylinkovou zahrádku za oknem.