Všechno začalo před 100 lety. Rok 1913, kdy Hanna a Julius Didriksons začali vyrábět nepromokavé oblečení pro místní rybáře. Značka Didriksons byla zrozena. Velmi rádi se vracíme do historie značky Didriksons a jsme pyšní na to, že dnes můžeme představit pokračování úspěšné Výroční kolekce, kterou jsme uvedli na Didriksonstrh v minulém roce při příležitosti oslav 100 let založení značky, kolekci ORIGINALS1913.

Je to kolekce inspirovaná historií. S velkým respektem bylo využito starých archivů, našly se naprosté poklady, vypíchly detaily a propojily se současností. Zbrusu nová kolekce ORIGINALS1913 podtrhuje tradici a funkčnost ve spojení s originálním designem, luxusním provedením a velice kvalitním materiálem.

1913 - číslo, které je součástí značky. Rok, kdy Hanna Didriksons napsala tento letopočet (1913) na přední stranu své první účetní knihy. Tato rukou psaná čísla jsou součástí každého výrobku patřící do kolekce ORIGINALS1913, symbolizující poctu historii a dědictví.

Nová jarní kolekce ORIGINALS1913 nabízí kompletní nabídku pro muže a ženy ve formě luxusní pláštěnky, kabátu, mikiny a trika. Součástí kolekcí jsou barevné originální pásky.

Na přípravě a focení katalogu s námi i letos spolupracuje herec a moderátor ROMAN VOJTEK, tvář značky Didriksons a nově Kristina Höschlová, lékařka záchranné služby a bezesporu velice zajímavá žena.

Jarní kolekci dále již tradičně tvoří produkty městské módy - URBAN. Ta letošní nabízí barevné provedení bund a kabátů v dámské a pánské verzi. Dámské kolekci vládnou modré a nazelenalé odstíny. Pánové mohou obohatit Didriksonssvůj šatník hořčicově žlutou barvou.

Na jaro/léto Didriksons nově zařazuje trika z vysoce kvalitních materiálů (TENCEL a organická bavlna), které zajistí komfortnost nošení během teplých jarních a letních dnů. Nabídka originálních, barevných trik s potiskem i bez potisku jsou určitě zajímavá a najdete je ve všech kolekcích Didriksons.

V popředí zájmu i nadále zůstávají naše děti. Pro ty menší, do velikosti 140 cm nabízí KIDS kolekce nové svěží barvy. Nechybí softshellové bundy či tak oblíbené fleecové mikiny a chlupatice. Do jarního nečasu, mokra a bláta neodmyslitelně patří nepromokavé polyuretanové sety Slaskeman s komfortní podšívkou. Didriksons pokračuje v oblíbené kolekci „oblečení, kteréDidriksonsroste s dětmi“, která umožňuje prodloužit rukávy a nohavice o jednu velikost. Oblečení v kolekci nepromoků tak mohou rodiče pořídit svým dětem bez obav na několik sezon :-).

V oblečení Didriksons budou Vaše děti originální, neztratí se v davu a budou v suchu a pohodě.

JUNIOR kolekce nabízí oblečení pro teenagery do velikosti 170 cm. Trika, mikiny, kraťasy i nepromokavé bundy a kalhoty, vše v neotřelém designu Skandinávie. Funkční a zároveň originální móda patří do šatníku každého teenagera.

Rok 2014 posouvá značku Didriksons1913 v nové ORIGINALS kolekci o další stupínek výš ve směru módního oblékání a designu.

Pokračujeme po cestě historie a tradice značky, jejíž základy byly vybudovány před více než 100 lety.

Didriksons

Nová jarní kolekce na trhu od konce března 2014.

Aktuálně sledujte na www.didriksons1913.cz, případně www.vavrys.cz a www.facebook.com/didriksons.

Reklama