I dítě v „kočárkovém“ věku je složité zabavit. Své o tom ví čtenářka Vlaďka006, která poslala kromě textu i několik fotografií, na kterých si můžete Sárinku a její „dílo“ prohlédnout. Téma dne: Jak bavíte své děti?

Čtenářka Vlaďka006 ve svém dnešním příspěvku k tématu popisuje, jaké radosti i starosti jí přináší malá Sárinka... prohlédnout si můžete i několik fotek...


Ahoj Jakube,

venku je již teplo a poslední dny u nás svítí sluníčko. Není nic lepšího než si vyjít na procházku s kočárkem a nebo na naší zahrádku. Jsem za to počasí ráda, protože mi malá aspoň nedělá bordel doma.
Sára sice nechodí, i když už má věk, ale pekelně mě zaměstnává, i když leze.
Chvilička nepozornosti a už je neštěstí na světě. Vykrámuje během minutky celou kuchyňskou linku, vyháže ze skříně všechno oblečení, zmáčkne na dálkovém ovládání cosi a já pak půl dne šteluji, aby mi televize zase fachčila.
Když venku není počasí, tak mi nezbývá nic jiného než vymýšlet plány, jak dítko zabavit. Sára má ráda módu, jde to na ní znát. Zkoušíme různé modely a pak se chodíme koukat do zrcadla, jak jí to sluší a jak je krásná. Svou babičku už připravila o kruhové náušnice. Babička je měla v uších, ale Sárce se holt líbily víc. Babičku přesvědčila, aby jí je alespoň půjčila. No, chtělo to nějaký doplněk, tak mi šlohla baret a byla spokojená.
Moc ráda tančím a Sárka se na mě ráda dívá. Občas si doma na koberci střihnem valčík či polku. Nejradši moje zlatíčko má, když si jí vezmu na ruce a tančíme lambádu. Dávám Sárce lekce břišních tanců. Zjisitila, že bez vhodných oblečků to není ono a rozhodla se vyzkoušet můj orientální kostým a doplňky.
Další mou vlastnost, kterou zdědila je pořádkumiluvnost. Přišel mi z redakce balíček s leštěnkou na nábytek. Moc vám za ní děkuji. Udělala radost nejen mě, ale i Sárce. Musela jí hnet probnout a vyleštit dokonale konferenční stolek.

Pro pobavení zasílám i pár foteček.
Na té posledí využila toho, že maminka měla naléhavý telefon a minutku nedávala pozor. Vlítnu do ložnice a co nevidím? Sárka prováděla jarní úklid skříně. Usmívala se na mě jako sluníčko a začala povídat: Máma, máma. Nikdy předtím máma neřekla. Holt je to potvůrka a ví, jak správně obměkčit. Pak jí ztrestej. No holt, když jí nezabavím, zabaví se sama.

modelka

modelka

uklid

Vlaďka 006

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 25. března 2011: Jak bavíte své děti?

Téma dne je i otázkou na kterou se tentokrát ptám...

  • Jak bavíte své děti?

Určitě se vám to již stalo, že vaše dítě vyžadovalo pozornost, ale nechtělo si hrát s obvyklými hračkami. A tak jste musela vymyslet nějakou hru, nebo jinou aktivitu, kterou jste maličké zabavila. Pište mi své zkušenosti s aktivitami pro děti, které pro ně vymýšlíte. Své příspěvky posílejte na e-mailovou adresu uvedenou níže. Jeden z příspěvků ocením krásným dárkem, totiž hru Scrabble - Junior. V předmětu mailu nezapomeňte uvést heslo. Chcete-li mít šanci na uveřejnění, zašlete svůj mail dnes 25. března nejpozději do 15.00 hodin. Délak vašeho příspěvku, ať je rovna minimálně délce tohoto odstavce.

scrabble

Reklama