Je jedno, zda dáváte přednost vanilce, nebo čokoládě – právě v těchto dvou příchutích se koktejly TR90 V-Shakes vyrábějí. Jedna porce obsahuje devatenáct gramů kvalitních bílkovin získaných ze dvou rostlinných zdrojů – hrášku a hnědé rýže. Sladkou chuť koktejlu dodávají výtažky ze stévie, rostliny, která je stále častěji používána jako přírodní sladidlo. Díky svému složení jsou koktejly vhodné pro vegany i vegetariány. Nápoje neobsahují laktózu, lepek ani sóju, v jejich složení nenajdete ani umělá barviva či konzervanty.
nu1.jpg

Jak na to?

Koktejly se prodávají včetně unikátního shakeru, díky němuž je příprava nápoje velmi snadná. Stačí smíchat 25 gramů prášku TR90 V-Shake s půl litrem studené vody. Pokud nemáte po ruce odměrku, tak toto množství odpovídá dvěma polévkovým lžícím. Nejprve nalijte do šejkru tekutinu, pak přidejte proteinový prášek a důkladně protřepávejte dvacet až třicet sekund, aby se prášek dobře rozpustil.

Pro koho je koktej vhodný?

Pharmatex TR90 V-Shake je vhodný pro všechny osoby starší 18 let – začátečníky i zkušené sportovce, kterým pomáhá vypracovat svalovou hmotu, a dokonce i pro osoby nad 65 let, co si chtějí zachovat kondici, aby udrželi krok se svými dětmi a vnoučaty.
nu2.jpg
Spolu s balením koktejlů Pharmatex TR90 V-Shake získáváte také souhrnného průvodce s tipy a radami pro zdravý životní styl, ve kterém najdete doporučení pro stravu a cvičení, ale také výborné zdraví recepty a fitness tipy.

Více na NUSKIN.CZ a Facebook/NuSkin
607d5ad2c98e4obrazek.png

Reklama