Humornou historku zaslala k dnešnímu tématu čtenářka HankaPU. Není o klasických problémech s erekcí, ale o problémech s erekcí v 9. třídě základní školy...

Jak může zapůsobit na deváťáky mladá vnadná učitelka? To zjistila švagrová čtenářky HankyPU...


Milý Jakube, mě při dnešním tématu napadla příhoda doslova z rodiny... jen nevím, jestli tak úplně zapadá do tématu. Pokud se nebude hodit jí uveřejnit, nebudu se vůbec zlobit.

Tož, děcka, ztopořte se...
Mám šikovnou švagrovou. Přes den paní učitelka angličtiny na ZŠ a po večerech zpívá v jazzové kapele. Kolikrát hrají dlouho do noci... Když už začínají umdlévat, tak se vzájemně povzbuzují : „Tož, děcka, ztopořte se.“ Říkáme tomu erektivní povzbuzení kapely. Rána po dlouhém vystoupení bývají všelijaká... A tak jednou švagrová učila v devítce a zdálo se jí, že děti nějak umdlévají a tak jim velmi srdečně, jak byla z kapely zvyklá pravila : „Tož, děcka, ztopořte se.“ Kluci ani nemrkli a začali se rozepínat... Pro ten den angličtina skončila. Až za nějaký čas děvčata v důvěrném rozhovoru paní učitelce sdělila, že kluci opravdu erekci v jejích hodinách někdy asi mívají...(mladá, vnadná, úsporně oblečená). Švagrová se zalekla, že by snad mohla ohrozit mravní vývoj svých svěřenců a od té doby nosí ve škole antierektivní oblečení typ „šedá myška“ a je dost přísná... prostě normální úča.

Zdravím,
HankaPU

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma den 2. března 2012: Poruchy erekce

  • Setkala jste se u některého ze svých partnerů s poruchami erekce?
  • Jak se poruchy erekce odrazily na psychice vašeho partnera?
  • A jak na vaší?
  • Našli jste společně řešení tohoto problému?
  • Myslel si váš partner někdy, že má poruchy erekce, ale vy jste to tak nevnímala?

Téma ožehavé, leč velice závažné. Poruchy erekce mohou se vztahem pěkně zamávat. Zajímá mě, jestli jste se někdy s tímto problémem u svého partnera setkala a jak jste ho řešila. A abychom byli diskrétní, nemusí jít o stávajícího partnera, pochopitelně. Pokud si budete přát přispět, ale nechcete zveřejnit svůj nick zde v magazínu, podepište příspěvek svým nickem a do závorky za něj napište: Anonym. Nick uvádějte zejména proto, že pro vás i tentokrát máme přichystaný pěkný dárek za jeden z příspěvků. Tím je volně prodejný potravinový doplněk na podporu erekceLiderin® (18 + 6 tablet) od Walmarku a knížku Mystický sex od A do Z- průvodce spiritualitou Východu i Západu, milostná inspirace, meditace, nejstarší mystérium (vydalo nakladatelství METAFORA - www.metafora.cz). Abyste měla šanci tento přípravek získat, musí váš příspěvek býd alespoň tak dlouhý, jako tento odstavec a do redakční e-mailové schránky dorazit nejpozději 2. 3. 2012 v 15.15 hodin.

liderin

Reklama