A je to tady. Opět se můžete přihlásit do naší proměny vizáže, kdy jednu z vás si vezmou do parády profíci ze salonu Zlatá natáčka. Toužíte po změně? Tak na nic nečekejte a přihlaste se! Třeba právě na vás se usměje štěstěna a proměnu získáte právě vy!

sd

Od dnešního dne až do pátečního večera (24. 4.) se budete moci přihlásit do proměny vizáže v salonu Zlatá natáčka, který se nachází přímo v centru Prahy. Zde se o vás postarají šikovné ručičky kadeřníka Rickyho a vizážistky Báry. Nyní si pojďme říci více k proměně a jejím pravidlům.

  • Proměna jedné z vás proběhne ve čtvrtek 7. 5. 2015, začneme v 10.00 hod. v salonu Zlatá natáčka v Praze, tudíž je potřeba mít tento den volný, či si to umět zařídit, abyste celý den měla volno. :-)
  • Určitě je třeba počítat s tím, že se může jednat o radikální změnu! Samozřejmě je vše na domluvě, ale může se stát, že z dlouhých vlasů může výherkyně mít i slušivé mikádko. Je proto dobré být svolná ke všem variantám střihu a barev!

Jak se přihlásit?

  1. Na e-mail redakce@zena-in.cz nám zašlete dvě aktuální fotografie, na kterých je dobře vidět váš obličej! Do e-mail uveďte váš věk, jméno a kontakt.
  2. Napište nám také krátký motivační text, proč byste chtěla vyhrát.
  3. Do předmětu e-mailu napište PROMĚNA!
  4. Přihlásit se můžete od dnešního dne, 17. 4. až do páteční (24. 4.) půlnoci.

Výherkyně bude vyhlášena v pondělí 27. 4. 2015

O výběru výherkyně rozhoduje redakce ve spolupráci se salonem Zlatá natáčka.

Čtěte také:

Reklama