Také neustále řešíte svou postavu? Povídáte si o ní s kamarádkami? I když vám říkají, že vypadáte skvěle, stejně víte o svých špíčcích, které nemáte ráda a chcete se jich zbavit… Tím spíš teď po zimním období, kdy jsme si dopřávaly dobrého jídla víme, že bychom měly něco dělat, abychom zase vypadaly šik a cítily se dobře v krátkých sukních a přiléhavých tričkách. Také se hlásí jarní únava. Tělo vyčerpalo zásoby vitamínů z čerstvého ovoce, zeleniny a slunce, a pouhé pomyšlení na další úbytek energie po zahájení jarní diety jej vyčerpává ještě více. A obdobná situace se opakuje rok co rok a stejně tomu je i letos… Každé jaro stejný problém, malé oblečení a nepříjemná představa, že zanedlouho nastane plavková sezóna. Štíhlé tělo v bikinách, to je prostě krásný sen a velké přání každé z nás. Ale je pouze na nás, zda se rozhodneme pro hubnutí, anebo nové větší oblečení.

Takže, pokud nás trápí nechtěná kila, zhubneme nebo si pořídíme nový šatník?

Všechny víme, že pokud chceme zhubnout, musíme propojit několik aktivit dohromady. Musíme se trochu více hýbat, než tomu bylo doposud, dodržovat pitný režim a spolehnout se na doplňky stravy, které nám s hubnutím pomohou.

Naším tipem je novinka pro vysoce intenzivní spalování podkožního i hluboce uloženého tuku. Působí extrémně do hloubky a rychle redukuje i staré tukové buňky.

Formia4 Intensive nabízí skutečně radikální řešení procesu hubnutí. Účinně spálí i hluboko uložené tukové buňky, které jsou příčinou přetrvávající nadváhy a nedovolují tělu zhubnout
a krásnou postavu si udržet.

Účinné složky
PŮSOBÍ INTENZIVNĚ DO HLOUBKY!

Formia4 Intensive obsahuje Komplex pro hloubkové spalování  (Deep Effect Complex) s  jedinečnou kombinací účinných látek, které podporují intenzivní spalování podkožního a hluboce uloženého tuku. Působí extrémně do hloubky a postupně redukuje staré tukové zásoby v tkáních, které jsou příčinou  přetrvávající nadváhy. Výsledkem je rychle viditelný úbytek tukových polštářů i v rizikových partiích jako jsou bříško, stehna, boky a zadeček.

Pro vyšší účinek navíc obsahuje 2x více EGCG!
Formia4 Intensive obsahuje dvojnásobnou koncentraci EGCG (Epigallocatechin gallate), účinné látky ze zeleného čaje, která má vědecky prokazatelný vliv na procesy přímo podporující hubnutí. Dále aktivuje metabolismus a intenzivně ovlivňuje spalování podkožního tuku. Zároveň blokuje vznik nových tukových buněk. Přírodní zelený čaj navíc obsahuje teanin, který snižuje pocit hladu.

ÚČINNÉ HUBNUTÍ MUSÍ BÝT INTENZIVNÍ!

Jak působí Formia4 Intensive?

1. Intenzivně spaluje podkožní tuk
2. Účinně odbourává i hluboce uložený tuk
3. Podporuje kalorický výdej
4. Aktivuje bazální metabolismus
5. Zvyšuje fyzickou aktivitu

Formia4 Intensive užíváme před jídlem ráno a v poledne, vždy jednu kapsli. Pro opravdu intenzivní efekt můžeme polední dávku zvýšit o jednu kapsli.

Formia4 Intensive je možné zakoupit výhradně v lékárnách.
Nabízena jsou 3 balení: 60 kapslí za cca 560 Kč , 120 kapslí za cca 880 Kč.

Ještě jeden tip, jak ušetřit: Balení 120+60 kapslí zdarma za cca 880 Kč (560 Kč úspora).

Více informací najdete na www.formia.cz

Reklama