Plánujete otěhotnět? Hledáme tři maminky, kterým věnujeme doplněk stravy GS MimiStar na období půl roku, který ženské tělo připraví na početí miminka.

Vybereme 3 čtenářky, které od redakce a firmy Green-Swan Pharmaceuticals CR získají balíček s doplňky stravy GS MimiStar na období 100 dní a také 3 GS Ovultesty (Nejsnadnějším způsobem zjišťování plodných dnů je pravidelné provádění ovulačních testů. Jejich použití je velmi podobné těhotenským testům).

Délka čekání na vytoužené miminko se u jednotlivých žen velmi liší. Jak vám může tato novinka pomoci?

„GS MimiStar je výjimečný svým složením. Díky unikátní kombinaci vitaminů a speciálních látek podporujících nejen fyziologické procesy, ale také psychickou pohodu, pomáhá k otěhotnění přirozenou cestou. Obsahuje inositol, kyselinu listovou, jód, hořčík a další prvky, které jsou v období před těhotenstvím tolik potřebné,“ komentuje gy-nekoložka MUDr. Diana Mlynárová z Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze – Podolí a dodává: „Inositol je pro ženské tělo klíčový.

MiniStar

Jedná se o látku přirozeně se vyskytující v lidském organismu. Tělo si ovšem nedokáže vyprodukovat jeho po-třebné množství samo, proto je potřeba přijímat jej i z vnějšího prostředí. Inositol, mnohými klinickými studiemi* ověřená látka, pomáhá zpravidelnit menstruační cyklus, optimalizuje činnost vaječníků a navozuje ovulaci. Zároveň je důležitý pro správnou kvalitu a dostatečné množství zralých vajíček.

Kyselina listová je další důležitou látkou, přispívá k růstu zárodečných tkání během těhotenství. Zinek podporuje plodnost a reprodukci, hořčík a vitamin C napomáhají ke snížení pocitu únavy a vyčerpání a podílí se na správné funkci svalů a nervového systému. Unikátní je GS MimiStar také díky obsahu jódu, jenž podporuje správnou činnost štítné žlázy, která má zásadní vliv na úspěšné početí.

„GS MimiStar je určen pro všechny ženy, které plánují otěhotnět. Jeho pomoc ocení především ty, které si pořizují prvního potomka v již pokročilejším věku nebo které užívaly dlouhé roky hormonální antikoncepci, a nyní, po jejím vysazení, potřebují doplnit látky důležité pro hladký průběh otěhotnění.

MUDr. Diana Mlynárová doporučuje GS MimiStar také ženám, které se pokoušejí otěhotnět s pomocí centra asistované reprodukce.

GS MimiStar je k dostání v lékárnách nebo na www.gsmimistar.cz cenu 399 Kč.

Zjistěte své plodné dny:

Snahu otěhotnět podpořit také zjišťováním plodných dnů. K tomu může snadno pomoci pravidelné provádění ovulačních testů. GS Ovultest s 99% jistotou určí dva dny v cyklu, které jsou pro otěhotnění nejvhodnější. Jeho použití je velmi rychlé a jednoduché, navíc se díky němu šance na početí několikanásobně zvýší. K dostání v lékárnách v balení tří kusů za 39 Kč.

Pokud se chystáte otěhotnět, zapojte se do naší výzvy. Vybereme 3 čtenářky, které od redakce a firmy Green-Swan Pharmaceuticals CR získají balíček s doplňky stravy GS MimiStar na období 100 dní a také 3 GS Ovultesty (Nejsnadnějším způsobem zjišťování plodných dnů je pravidelné provádění ovulačních testů. Jejich použití je velmi podobné těhotenským testům).

Napište nám pod tento článek, proč byste se chtěla do naší akce zapojit a my vybereme 3 z vás, které získají balíček s doplňky stravy GS MimiStar na období 100 dní a také 3 GS Ovultesty Následně budeme rádi za váš příběh, zda se vám podařilo otěhotnět a za jak dlouho.

Reklama