Stárnutí je přirozený proces, který zastavit nedokážeme, můžeme jej však zpomalit správnou péčí. Ženy, které si rády dopřávají luxusní péči, ocení rozšíření prémiové řady Dove.

Dove Derma spa v sobě spojuje nejnovější pokroky v dermatologické péči a přináší tak hýčkání jako ve spa. Díky technologii Cell-Moisturisers® kolekce pečuje o tělo stejně tak dobře, jako jej rozmazluje.

 doves.jpg
doves2.jpgNovinka Dove DermaSpa Oxygen Touch je lehoučká s nemastným složením, které se rychle vstřebává a zanechává pokožku hloubkově hydratovanou a jemně provoněnou. Ať už si zvolíte tělové mléko, nebo krém, budete mít pocit, jako když jste se právě vrátila z luxusních lázní.
 
Řada Advanced Hair Series přináší vlasům péči jako z kadeřnického salonu. Řada byla vyvinuta tak, aby pomocí nejmodernějších technologií pečovala o specifické typy vlasů.
 
Novinka Color Vibrancy je určená pro barvené vlasy

Obsahuje kolagenový protein, který zlepšuje kvalitu vlasů a pečuje o jejich elasticitu. Chrání před vnějšími vlivy jakými je UV záření nebo teplo. Technologie Color-Lock zabezpečí dlouhotrvající zářivou barvu.
 
Advanced Hair Series Colour Care a Oxygen Touch zakoupíte exkluzivně ve vybraných drogeriích.

  • Dove DermaSpa Oxygen Touch body loation 200 ml, nezávazná doporučená maloobchodní cena 169 Kč
  • Dove DermaSpa Oxygen Touch body cream 300 ml, nezávazná doporučená maloobchodní cena 229 Kč
  • Advanced Hair Series Colour – Šampón 250 ml, nezávazná doporučená maloobchodní cena 119,9 Kč
  • Advanced Hair Series Colour - Kondicionér 250 ml, nezávazná doporučená maloobchodní cena 119,9 Kč
Reklama