NABÍZÍME VÁM RYCHLÉ A ÚČINNÉ ŘEŠENÍ: hubnoucí kúra UNIVERSAL CONTOUR WRAP

Vás zbaví minimálně 15 cm již po prvním ošetření!!!

Speciální obinadla napuštěná minerálním bahnem z Mrtvého moře, které dokáže:
• dokonale detoxikovat tělo a zbavit ho všech škodlivin
• zpevňuje kůži a zlepšuje její elasticitu
• zeštíhluje zóny, kde se nejvíce ukládá tuk. Kůže je sametově hladká a jemná. 

Prokázané výsledky: až 30 cm po prvním zábalu.
Cena 1 kúry wrap: 1500 Kč

Hubnoucí kúru Universal Contour Wrap provádíme V Bomton Centrum krásy, Václavské nám. 43, Praha 1, (pasáž Jalta), tel. 773 102 108, 224 235 609

Universal Contour Wrap
Patentovaný bahenní roztok Universal Contour Wrap je výsledkem výzkumu dr. Strema a jeho záměrem bylo najít efektivní prostředek pro dosažení detoxikace těla a kůže. Bahno z mrtvého moře na sebe váže téměř všechny látky a díky velmi silné čisticí schopnosti bahna v kombinaci se zábalovou technikou lze docílit neuvěřitelné redukce velikosti lidského těla.

Narůstání množství toxických látek v těle je možné díky Universal Contour Wrap účinně redukovat. Kúra složená z několika zábalů slouží k potřebnému uvolnění toxických látek a konec kúry je signalizován tím, kdy ztráta centimetrů začne být minimální.  Doporučováno je 5 kúr. Průměrně ztrácí zákazník po první kúře mezi 20-36 cm (měří se 2x 18 míst po celém těle).

Obinadla namočená v roztoku z přírodních minerálů a mořského bahna ovinou tělo v teplý zábal. Teplé mořské bahno „vytáhne“ škodlivé látky z tekutiny kolem tukových buněk, zatímco zábalová metoda stlačí a formuje tukovou tkáň.

Doba trvání celé kúry včetně zabalení: cca 2 hod, 1 hod pobyt v zábalu. Vhodné pro ženy i muže, zdravotní problémy jako vysoký krevní tlak, kojící matky, srdeční a oběhové problémy, epilepsie, rakovina je NUTNO konzultovat nejprve s lékařem. Zábal se neprovádí těhotným ženám, alergikům (minerály, zinek, kovy), pacienti čerstvě po operacích nebo se zánětem žil.